Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay noluyo ya bu ay bize, ben de 29 gunde olurdum 25 te oldum bu ay.
Hiçç anlamadım canım valla. Hiç şaşmayan günüm şaştı. Diyorum acaba yine kimyasal mı oldu? Benim kimyasallarımda cok yukselmeden hemen dusuyordu beta adet oluyordum.
Bi de ilk kanama böyle bi acayio renkteydi mor gibi balgam gibi bi kanama oldu sonradan kırmızıya döndü.
Öff neyse bakalım bugun doktor randevusu aldım muayene olacağım cok garip hissediyorum kendimi. Bu kadar zor olmamalıydı cocuk yapmak kabak tafı vermeyr başladı iyice. Tedavi vs derlerse de hemen başlar mıyım hiç bilemiyorum kötü hissediyorum 3 gündür. Cok tuttum kendimi ağlamamk için doktorda ağlıycam kesin...

Hic ama hic yalniz degilsin. Yazdiklarinla ayni durumayim. Benim de morumsu sumuksu bisey geldi sonra normale dondu.
2 Gundur durup durup agliyordum , dun aile doktorundan doktordan randevu aldim, kadin doguma sevk versin diye. Yarin gidicem.
Ben kendi kendime ugrasirken belki baska bir takviye, tedavi vs verir.

Ovulasyon testi kullanmış miydiniz 18. Gün olduğunu kaç ay sonra öğrendin evet bende çok takmıyorum kaç aydır ama bu ay olmuş gibi bir his var içimde sabah test yaptım tabi negatif bir belirtimde yok yani acikcasi geçen gün belim bacaklarim ağrıdı ama ogunde akşama kadar disaridaydik ona bağladım daha çok

Kızlar var ya yaktınız beniii
Buradan okuyorum ya yazdıklarınızı sürekli bi yerlerime bi şeyler oluyo gibi hissediyorum, mesela az önce sağ kasığıma bişiy saplandı ahh oldum bi an nasıl bir etkilenme meselesidir bu anlamadım vallahi

kız bendee buraları okuyup duruyoz sonra psikolojik belirti oramız buramız ağrıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…