Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende kararsız kaldım belli mi olur kuzum yarın kan vereyim ona göre kullanayım o zaman

benimde aynı başladı mı acaba regliz ?
yok başlamadı yarın olmam gerekiyor regl dün açık pembeydi günlük ped koydum baktım yok sadece peçetede var şimdide açık kahve akıntı var ped gene temiz ilk defa yaşıyorum bu olayı yumurtlamadan 14 gün geçti

Çok güzel, hadi inşallah darısı önce keseye sonra kalp atışlarına sağlıkla İnşallah
İnşallah Allahın izniyle teşekkür ederm çok korkuyorum ama bir o kadar da içimdeki o heyecan ve umut hiçbir zaman bitmiyor iki gebeliğinmde de kalp atışını duymak nasip olmadı her doktora gittiğimde o yüzden korka korka gidiyorum
Dün doktorum fitil ,kortizon ve folik asite başladı riskli gebelik grubuna girdiğimi söyledi eğer tedavi edilmezse gebelik kayıplarımın daha da artacağını söyledi burada eğer yazdığımı gören varsa benim gibi gebelik kaybı olan araştırsın ve iyi bir doktora gitsin üç gebelikten önce çoğu doktor üstünde durmuyor

benimde aynı sat 26 haziran bat 23 ağustos sabah test yaptım tertemiz silik bile bişi çıkmadı ama 9.30 da sizin tarif ettiğiniz gibi açık kahverengi akıntı karışık bişi geldi peçeteye ped gelmiyor. sizinle aynıyız ben test yaptığım için umutsuzum ama sizin yerleşme olabilir

neden etmedi bir sebebi mi vardı ? şeyden soruyorum benim ilk gebeliğimde bu bizim tartışma konumuz olmuştu
Daha önce düşüklerim olduğu için olabilir mi acaba bilmiyorum ama neden bakmadigini anlayamadım ben de bazı doktorlar sanırım ilk haftalar tercih etmiyor ben öyle duymuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…