Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Daha önce düşüklerim olduğu için olabilir mi acaba bilmiyorum ama neden bakmadigini anlayamadım ben de bazı doktorlar sanırım ilk haftalar tercih etmiyor ben öyle duymuştum
araştırdılar mı düşük sebeplerinizi , bende 1 kalp atışı durması sonucu kaybım oldu , açıkcası çok kaygılıyım ya tekrar yaşarsam diye aylardır

birde benim rahmim 5 kadından 1 inin sahip olduğu şekilde :) ters rahim o yüzden karından görmek benim için pek mümkün olmuyordu

Açıkçası düşük sebeplerimi araştırma gereği duymadı ilk gittiğim doktor ikincisinde de ben akıllanmadım ona gittim kan pıtılaşma sorunumun olduğunu bilmesine rağmen ikincisinde de bana hiçbir şekilde tedavi uygulanmadı üç düşüpe kadar normal dendi ve ben yine aynısını yaşadım ve şöyle de bir şey var çok fazla araştırdım gerçekten kendi başıma hep özel kliniklerde bütün testlerimi yaptırdım birinci düşüşğümden sonra kan pıhtı laşması testimi yaptırmıştım daha sonra ikinciden sonra doktor değiştirip riskli gebelik uzmanına gittim ve bana dün de aynı şeyi söyledi ilaç ve tedavi kullanmazsan düşüklerinin sayısı artar dedi emin olun sizi çok iyi anlıyorum ben de şu an heyecanımı mutluluğumu ne kendimle ne başkalarıyla paylaşabiliyorum içimde olan ağır basan duygu korku çünkü

Kalp atışımızın durma sebebi ne ters rahimden mi kaynaklı

İnsallah çok zorlanmadan bir tedavisi olur da bu stresten kurtulup bebeklerimizi alırız kucağımıza.

Kızlar doktorumla konuştum. Test yaptım negatif tarlusal kullanmaya başliylm mi diye. Başla dedi. Kan vermeme gerek var mı dedim yok dedi. Sizce napiyim bekliyim mi yoksa kullanayım mı. 3 gün gecikti.
Bence sen duphoston iste doktordan hem bebeğin tutunmasina yardımcı olur eğer bebek yoksa da adeti söker

Kalp atışımızın durma sebebi ne ters rahimden mi kaynaklı
Hayırr , ters rahim tıbben sorunlu bir durum değil , biyolojik bir durum her 5 kadından 1 i bu şekilde , ters rahim tek eksisi ağrılı regl dönemleri , bazen ağrılı ilişki , ve gebelikte karından bebeğin geç görülmesi

Test yaptım mu hiçç ? Ben yaptım dün negatifti halsizlik yorgunlukta belirti progesteron arttığı için inşallah güzel haberler verelim birbirimize

ilk düşük olduğu için araştırılması gerek yok dendi ısrarla 3-4 farklı doktor tarafından
Anlıyorum ama sizin yerinizde olsam ben özellikle kan pıhtılaşması testini yaptırırdım ben ilk bu testi yaptırdım devamını da eşimle beraber kromozom testi bağışıklık testlerini Lupus diye geçiyor ve en sonda üç ay önce HsG çektirdim

rahim filminden hiç korkma canım

Test yaptım mu hiçç ? Ben yaptım dün negatifti halsizlik yorgunlukta belirti progesteron arttığı için inşallah güzel haberler verelim birbirimize
Evet test yaptım cumartesi idrar yaptım ama çok erkendi çıkmadı gereksiz bi test oldu pazartesi de arkadaşımın gazına geldim kan testi verdim negatif çıktı 0.100 ama kanı alırken de söylemişlerdi erken olduğunu regl gecikirse tekrar gelmem gerektiğini. Burdan baya bi okudum kan testinde de erkenden çıkcak diye bi durum yok anladığım kadarıyla. Adet olduğum güne kadar inanmam negatif olduğuna yani yüzde yüz değilim ama 15 senedir regl oluyorum ben bu ay gibi bi ay görmedim hiç vucudumu çok iyi tanıyorum hayatta böyle bi ağrım olmadı. Eğer regl olursam da mutlaka gidicem neden ağrımış madem diye. Zaman çok yavaşladı en güzeli hiç test yapmamak gecikmeyi beklemek yoksa insan daha da karışıyo

adetin geçtiyse varsa çıkar zaten kanda tahminimce
Bencede, yarın vereyim kanı öyle kullanayım. Kistten kaynaklı mı neden böyle oluyo anlamadım. Geçen ay hap kullandım bu ay da kullanırsam hapta kullanmak istemiyorum ama beklemekte istemiyorum zaman kaybı gibi geliyo

Evet adet olana kadar umut var inşallah pozitifi görürsün belirtiler olunca insan dahada umutlanıyor. Bende gidip test almamak için zor tutuyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…