Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

benimde aynı böyle tertemiz ya bide çok pahalı erken hassas gebelik testleri yani en iyisini alalım diyoruz ama kenara atsaydık aşılama parası cıkardı herhalde
Yaa kesinlikle katılıyorum şu zamana kadar aldığım testlerle kesin aşılama yaptırmıştım
Ben zaten bu erken gebeliklerden hiç hayr görmedim 4-5 gün kala göremedim hep 1-2 gün kala anca

İnşallah vardır hayırlısı anlıcaz bir kaç güne neyin ağrısı olduğunu

Kızlar aşılama süreci nedir ben biraz sizden dinlemek istiyorum nasıl başlanıyor nedir ne değildir bir de tüp bebeğe geçiş yapmak için napilmasi lazım bu süreçleri bilen birileri anlatsa harika olur
Candy7777

Kızlar çamaşır suyuyla gebelik diye bişey duydunuz mu gebe kadının ısrarına 1 tatlı kaşığı çamaşır suyu koyunca kopuruyomus rengi değişiyormuş hamile olmayan kadının ise kopurmeyip rengi aynı kaliyomus annem öyle dedi zamanında öyle yapiyolarmis annem dene dedi ve denedim benim idrarim köpürdü ve rengi çok değişti ama kızımın ki hala aynı inanmam ama denemek istedim haydi yorum alalım

Yaa kesinlikle katılıyorum şu zamana kadar aldığım testlerle kesin aşılama yaptırmıştım
Ben zaten bu erken gebeliklerden hiç hayr görmedim 4-5 gün kala göremedim hep 1-2 gün kala anca
reglime 2 gün kaldı valla gidip 290 TL vermedim yani 4 gün kala negatif çıktı her ay regl dönemi stres oluyoruz

kaçıncı yüzyıldayız yapmayın gözünüzü seveyim

Şaka değil dimi

Fotoğraf paylaşmasaydınız keşke herkes görmek istemeyebilir bu tarz şeyleri.

Peki benim 5 gün arayla 2. Defa regl olmam ne alaka. Lavaboya girdim bir anda akmaya başladı. Kız ne oluyor bana. Dün denize gittik ondan mı acaba

Bende merak ediyorum. Aşılama mı oluyo önce yoksa çatlatma mı nasıl bi yol izleniyo

Aşılama sürecinde çatlatma tedavisindeki gibi başlayıp sağlıklı yumurta oluşturuluyo sperm yıkama yapılıyo sonra anne transferi yapılıyo tabi yine anne de kist vs olmayacak hemogram normal olacak ki iptal olmasın

geçenki cumartesi günü muayene sonucu bir tane sağda yumurtacık var dedi dünkü testime görede yumurta çatlama evresine geldi önümüzdeki 3 gün içinde çatlayabilir, 1 tane yumurta olması şansımı düşürüyormu

Kızçeler doktordan geldim hiç mutlu değilim. Yumurta yok, var da çok küçük birsürü var yumurtlam gözükmüyor bekleme bu ay dedi moralim sıfır. Takviyelerini daha yeni almaya başladın biraz sabırlı ol elbet olacak dedi doktorum. Ama bekle bekle nereye kadar. Ne illet birşeymiş bu pcos. Ben direk adet olmayı bekliyorum. Önümüzdeki ay klomen ya da femara istiycem. Bana 3 ay süre vermişti doktor ama ben 3 ay beklemiycem sabrım kalmadı artık. A ayb00 ArasaNillGerek goldBride Kahhve P Poncikokiz24_ silatansueco Denizz41 ve diğer kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…