Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar günaydın bat günüm yarın bugün kaset test yaptım negatif çıktı ama böyle regl sancım yok arada bir sağ kasığıma batmalar oluyor geçiyor onun haricinde bişey yok belki regl belirtisidir bu şimdi ayırt edemiyorum bu kafayla siz ne durumdasınız benle aynı bat olanlar

Günaydın canım benimde bugün yada yarın görünüyo , yaptım test var gibi yok gibi. Bet bi çizgi yok. Adet sancısı gibi bişi geliyo arada batma gibi belirti olarak ama onlara da güvenemiyorum düşündüğümüz için beynimiz bize oyun oynuyo belki de. İnşallah hayırlısı olsun

Günaydın kızlar
benim bugün aşılamanın 7. günü ve yapıldığı günden beri gögüs uçlarım çok ağrıyor acıyo
çalışırken masaya deyiyor canımı yakıyor kasık ağrılarım varr batma gibi hep
bugünde midem bulamıyor gibi sizce umutlanıyım mı daha da erken ama test filan da yapmadım
adetime 7 gün var
inşallah olumlu acılar çekerim

Günaydın kızlar bugün gecikmenin ikinci günü. Test yaptım ilk beş dakika da çift çizgiyi görünce inanamadım içeri gittim biraz sonra geri geldim bekleyince kaybolmuş sanki Sizce umut var mı?üstteki ilk dakikalardaki, alttaki bekleyinceki hali..

Eklentiler

• IMG_0207.jpeg
    441,5 KB · Görüntüleme: 61
Hayalet gibi bişey var sanki kan ver

Teşekkürler
Sırf testler doğru mu diye takip edeceğim, zaten tüp bebekte takipteyim her 2 günde 1 tahlil veriyorum

Ay bende okuyorum okuyorum inanmıyorum ne kadar bilgili insanlar diyorum meğersem Google bilgisiymiş

Ben test yaptım tertemiz hayalet çizgi bile çıkmadı galiba regl olacağım

Hahahah yumurtlama masajı mı var bide Google a yazayım bakayım bi merak ettim ha. İncir ye evet prl sorunun yoksa eğer. Olmazsa da öbür aya nasip kısmet senin bat ne zaman görünüyor şimdi
Evet evet instagramda bir ebeningünlüğü diye bir sayfa var orda varmış dün akşamdan beri yapıp duruyorum valla bacım Şuan benim batı yumurtalıklarım dışında kimse bilmiyor ahahhahaha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…