Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet evet instagramda bir ebeningünlüğü diye bir sayfa var orda varmış dün akşamdan beri yapıp duruyorum 😂😂😂😂 valla bacım Şuan benim batı yumurtalıklarım dışında kimse bilmiyor ahahhahaha
Oo çok gizemli oldu bu 😅😅 evet ya Google amcaya sordum ebru hanımın videosunu gösterdi hemen. Ebru sanırım bir ebenin günlüğü sayfasının sahibi.

valla bende adının duymuştum ama hiç bakmamıştım sayfasına. Bakalım inşallah işe yarar 😑😑
Kadinin youtube kanali da var, cok guzel bilgiler paylasiyor Oneririm takip etmeni.
Hatta spermde problem olan ciftler icin cok aferdersin en iyi iliski pozisyonunu soylemisti birkeresinde. Onun sayesinde multi vitaminimi degistirdim. Inovitol icereni aldim.

Bende kasik ağrısı var şimdilik sadece ama emin olamiyorum sabah kan verdim doktor erken ama bı bakalım dedi
En iyisini yapmışsın bende meraktan çatlıyorum hafif bi pembesilik görsem kan verecektim 😅
Bende de kasık ağrısı, bazen bıçak saplanır gibi acı giriyor. Göğüslerim de acıyor.
Ya diyorum bebek ya da çok fena adet olucam 🥲

En iyisini yapmışsın bende meraktan çatlıyorum hafif bi pembesilik görsem kan verecektim 😅
Bende de kasık ağrısı, bazen bıçak saplanır gibi acı giriyor. Göğüslerim de acıyor.
Ya diyorum bebek ya da çok fena adet olucam 🥲
Benim göğsümde ağrı var ama ucunda değil etrafı agriyo dokununca ama normalde de adete yakın ağrı oluyo sen hayalet gibi görünen testinin resmini at bakalım bir ben sabah yaptım bunu dedim bu stres yeter gidip kan verdim negatif çıkarsa adet gecikirse veririm dedim testlerime yazık kız her gün

Eklentiler

• 1000108870.jpg
    1000108870.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 29
Benim göğsümde ağrı var ama ucunda değil etrafı agriyo dokununca ama normalde de adete yakın ağrı oluyo sen hayalet gibi görünen testinin resmini at bakalım bir ben sabah yaptım bunu dedim bu stres yeter gidip kan verdim negatif çıkarsa adet gecikirse veririm dedim testlerime yazık kız her gün
Seninkinde görüyorum ben inşallah vardır 🙏
Evet benimde göğüs acı adete yakında ağrır o yüzden bilemiyorum 😕

Benimki de bu ama yok yani🥲
Testlere yazık dediğin gibi, kaç tane test yaptım bu ay da haddi hesabı yok 😅

Eklentiler

• 20240820_101101.jpg
    20240820_101101.jpg
    42,1 KB · Görüntüleme: 26

Malesef bende bişey göremedim kendi testimde sanki hayalet görüyorum dünden beri o yüzden kan verdim düşünmek yoruyo gerçekten

benimde aynı böyle tertemiz ya bide çok pahalı erken hassas gebelik testleri yani en iyisini alalım diyoruz ama kenara atsaydık aşılama parası cıkardı herhalde 😀

Ben onu geçen yıl takip ediyodum, sonra burda hanımefendinin ovü testlerini alanlar olmuş tam pik yakalayamamışlar uzun bi süre baya da farklı farklı kişilerden okudum. Öyle olunca bırakmıştım takip etmeyi Allah var. Dönem dönem de bıkkınlık geliyo hepimize ben hemen bebek ile ilgili sayfalar oldu öu takipten de çıkıveriyorum 🙈🙈😅😅
Ben de takip ediyorum ne yalan soyliyim ben testlerinde sorun yaşamadım ama zaten almicam bir daha akışına devam edicez 😂😂

X