Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yaa kız güldürdün beni Allahta seni güldürsün. Doktorum da aynı senin dediklerini dedi. 3 ay sonra bambaşka bir sen görebeliriz sabıla kullan acele etme dedi. Bakalım kullanmaya devam
Amin bacım amin cümlemizin yüzü gülsün inşallah sabırla ve inançla devam bunlara başlayarak da yeni bi adım attın zaten başlamak da bitirmenin yarısı

Pcos başlı başına bir bela iğrenç bir eğreti gibi ya evet takviyelerini yeni almışsın birazcık sabırla herşey güzel olabilir

Mrb.Bat 25 ağustos olanlardan test yapan var mı?Ben pazar günü yapmıştım negatifti.Bi daha yapmadım.

İğnemi oluyor onlar nasıl yapılıyor hiç fikrim yok hep görüyorum ama bilmiyorum
MerhabaFemara,Letu,Klomen gibi yumurta büyütücü haplar var. Adetin 3. Günü doktora kontrole gidilir doktor rahmini kontrol ediyor kist vs herhangi bir durum oluşmamışsa ilaç işlemine başlatıyor,5 gün kullanıp bırakıyorsun. Doktorun verdiği randevu tarihinde kontrole gidiyorsun yumurtalar kontrol ediliyor. Eğer yumurtan 17-22 mm arasına gelmişse çatlatma iğnesi vuruluyor doktorun dediği saatte. Daha sonra doktor ilişki günlerini saatlerini hesaplayıp şu zamanda ilişkiye girmelisin diyor. Genelde iğneden sonraki 3 gün üst üste daha sonra 1 gün ara ile bir hafta önerebiliyor. Sonra regl günü beklemece.

Peki ben doktora sormadan kendim kullanabiliyormuyum o ilaçları ve adet bittikten sonramı kullanılıyor

Canım benim bat24 Ağustos. Bu sabah test yaptım negatif
Sen bekle biraz daha bence en azından 2 gün kala yap :)
Hayırlısı olsun.Bi tane daha yaparım 2-3 gün sonra.Varsa çıkar zaten.Hissiyat olarak bir şey hissedemiyorum.Regl dönemleri olan göğüs hassasiyeti ve hafif akinti başladı.Bunlar ayırt edici belirti değil.

Bebeğim bu kadar daraltma kendini doktor gerçekten süre verdiyse bekle çok zor ana bekle yaşın daha çok küçük

Peki bu yazını okurken patlamış mısır yemem
Valla çocukluk arkadaşımın ablası var gençliğinden beri obezite vardı kiloluydu yani evlendi vs patır patır iki çocuk doğurdu. Bazen diyorum bidaha mı gelmez anasını satayım dünyaya bazen de pişman oluyorum bu ikilemler beni benden alaca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…