Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sabırlssızlığını anlıyorum ama maalesef regli tarihin yaklaşmadan anlayamazsın canım, umarım düşündüğün gibidir test yaptın mı?

Kızlar doktordan geldim, yumurtalar artmış gibi ses kaydını akşam tekrar dinleyeceğim ama bakalım bugün kit ile de deneyeceğim, geçen ay hiç pik olmamıştı bu sefer ne olucak

Ya benim de 7 gün var ama batma hissi bir sağ a geçiyor bir sola sizde de öyle mi iğne batırıp kaçıyor sanki biri. Sabah da kucuk tuvaletimi saatlerdir tutuyormuşum gibi bir acı

Bence daha yumurta salıncağı tüplerden olabilir mi bide daha zamanı yok mu sen geçen ay geç adet oldun
Bebişim 8inde adet oldum 10ununda ilaca başladım 5 gün. Yani dediğim gibi femara kullanırken notlar almışım beyi ne zaman yapmışım diye adetin 11-12. Günü yumurtlarım istenilen büyüklüğe ulaşmış çatlatma iğnesi olmuşum o günler. O yüzden bu sefer biraz geç geldi bana

Kızlar bugün ameliyat olduğum doktoruma gittim kontrol için sonuçları ben hiç anlamıyorum bi yardımcı olur musunuz bugün adetimin 7 günü ona göre hesap edin canlarım

Eklentiler

• IMG_8078.png
    33,1 KB · Görüntüleme: 46

Merhaba arkadaşlarsitede daha yeniyim inşallah hepimize uğur getirir dediğiniz gibi canım beni de ekler misin listeye sat 17 temmuz. Bat 14 ağustos

Kızlar bugün ameliyat olduğum doktoruma gittim kontrol için sonuçları ben hiç anlamıyorum bi yardımcı olur musunuz bugün adetimin 7 günü ona göre hesap edin canlarım
Canım kendi bildiğim kadarıyla yorum yapayım. Progesteronun düşük benimde 0.36 çıktı doktorum düşük olduğunu söyleyip duphaston verdi. Bide E2 biraz yüksek

Hoşgeldin canım. Adetin geçmiş test falan yaptın mı ne durumdasın
Hoşbulduk canım. Henüz test yapmadım canım birkaç gün daha beklemek istiyorum Perşembe yapmayı düşünüyorum inşallah. Korunma yöntemi değil biliyorum ama (eşim öyle istediği için) yumurtlama gününde geri çekilme ile oldu o yüzden gebelik ihtimali düşük diye tahmin ediyorum bilemiyorum ama inşallah vardır hayırlıyla ben çok istiyorum hayırlısı olsun inşallah hakkımızda

İnşallah hayırlısı olur kuzum. Bence de korunma yöntemi değil böyle hamile kalan çok gördüm. Düşük bir ihtimal ama imkansızda değil. Aslında beş gün gecikmişsin test yapsan varsa çıkardı.

Haklısın canım. Daha önce de çok negatif görünce üzülmemek için perşembeye kadar beklemek istedim bakalım nasibimizde varsa olur inşallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah anneliği

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…