Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya zaten öylelerine hiç bi şey olmuyor inanın
Kaygısız ,fikirsiz ve rahat arkadaşlar bu siteyi bilmiyor bile
Bir tane o şekilde arkadaşım var ben bu siteye bakıyorum okuyorum insanlar napmis ne yaşamış nasıl hallolmus kafamda bir sürü cinayet var çözmem lazım neyse şahit oldu bir gün bana döndü dedi ki orası bataklık sal gitsin öyle gamsız ki şimdi ikinci çocuğu var

bende bazen diyorum buraya nerden bulaştım ben

kesinlikle burada hala kalmamın sebeplerinden birisidir
Strese sokan yanı kadar rahatlatan bir yanıda var

kız evet bazıları nasıl rahat nasıl rahat yarabbim diyorum birazcıkta bana lütfen

Ya ben bebeğimi kaybettim dün arkadaşım diyor ki ama sen bunu düşünürsen Allah’a bırakmazsan olmaz yav zaten rabbimr bıraktık da kendi şeyi planlıyor çocuk yapacağı ayı ve tatilleri denk getirecek yani yapacak olacak istediği ayda doğacak totomla güldüm ama öylesinin kesin olur

çok biliyorsa kendi uygulasın bi zahmet, ağzı olanın maşallahı var konuşuyor

merhaba kızlar reglime 3 gün kaldı hsg çektirmiştim bu aydan umutluyum derken hiç regl belirtisi yok şu teste cok para verdim valla içime oturdu sizce ne zaman yapmalıyım

Bende onu anlamadım ya da büyüdüde küçük diye üstünde durmadı mı anlamadım. Evet bende kistten korkmuştum başta büyümeme ihtimali hiç aklıma gelmemişti
Bence daha yumurta salıncağı tüplerden olabilir mi bide daha zamanı yok mu sen geçen ay geç adet oldun

c
evet bu test neden bu kadar pahalı anlamış değilim bence regl günü yap garanti olsun veya 1 gün gecikince
nende anlamadım 280 TL verdim içime oturdu hayır bebek için her seye değerde parası olmayan nasıl alsın yapmamak için zor tutuyorum kendimi ne bir regl ne bir hamilelik belirtisi var anlamadım böyle belirtisiz olmazdı hiç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…