Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sağolsun yaa ama bu ay farklıııııııııı diyorum hâlâ sonra tırt çıkmam inş

Yani böyle bariiiiizzz bi belirti yoksa genelde vücudu dinlediğimiz için yanlış anlıyoruz
Zaten bulantı falan yaşayan arkadaşlar oluyor onlar tamamen yanılıyor bulantı altıncı haftada başlıyor
Göğüs hassasiyeti okey
Kaşık ağrısı regl yakın okey
Ama bulantı var gebe miyim regl beş gün var diyor mesela hayır maaleseffff
Ben daha önce göğüs hassasiyetinden anladım ama kabuk bağladı göğüs ucum yara oldu yani o zaman dedim tamam
Şimdi de mesela elliyorum kendimi devamlı olur olmaz yerde bu arada sanki açıyor ya da ben acıyana kadar sıkıyorum ucunu

Ya ahahahahaha bulantı psikolojik tamamen sanırım bide göğüs sıkmayı bende yapıyorum evet ya acıyor mu acaba diye elliyorum durmadan xbznxkxkc

Ay bu gögüs acıyor mu diye bende sıkıyorum bakıyorum
Kendime ruh hastası mıyım diyordum
Allahım tek değilmişim

Dedim acaba bu ay iptal olur mu hiç büyümezse şimdi incir falan yicem sanırım büyütüyormuş bakalım çarşamba tekrar gidecem

Bende onu anlamadım ya da büyüdüde küçük diye üstünde durmadı mı anlamadım. Evet bende kistten korkmuştum başta büyümeme ihtimali hiç aklıma gelmemişti

Perşembe regl günüm inşallah
Bu ay çok antibiyotik aldım feci bi grip atlattım
Hani biliyorum kistimde varmış ihtimal yok ama memeleri salmıyorum sürekli bik bik elliyorum aynada bakıyorum
Ahahahahahahah onu tek yapan ben değilmişim yaşasın Allah'ım inşallah vardır olur mu olur millet tek ilişkiyle hamile kalıyor alkol falan aliyolar bişey olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…