Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

A ayb00 umut vermek istemiyorum. Bende gebeliğimi öğrenmeden önce hasta oldum. Boğazım ağrıyordu sesim kısılmıştı hatta. Başım ağrıyordu öyle bir hapşırıyordum ki arka arkaya 5 defa filan. Doktora gittim ilaç aldım. Birinin içindeki o kağıt varya onda hamile iken kesinlikle kullanmayın yazıyordu. İçimden bir ses kullanma bunu dedi. 10 gün geçti galiba hamile olduğumu öğrenmiştim. Belki gerçekten hastalıktır belki gebeliktir. Uzun yazdım ama araştırdım hamile gribi gibi bir adı vardı sanırım. Dediniz ya kışın bile böyle olmadım ben belki bebek vardır ondan böyledir.

Amiiin inşallahhhhh bat günüm 21 i bugün test yapsam mı yapmasam mı bilmiyorum dün testim bozuk çıktı bugün negatif çıkarsa çok üzüleceğim
Bekle bence, biliyorum zor, (kendini zor tutan ben) BAT yaklastikca hormonlordan daha sabirsiz daha uzgun daha daha bisey oluyoruz.
2 gun var sadece.

Biz ayni gidiyoruz nerdeyse, yaslar da yakin
Benim de 6 gun var. Gecen ay BAT onceki bir hafta hergun test yaptim nerdeyse, cok moralimi bozdu.
Surekli surekli dusunmek yordu.
Az önce yaptım ilk idrar değil ama hayalet çizgi görüyorum sanki bekleyip görelim nolacak

Eklentiler

• 1000108718.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 40
Al iste ben bu, herseye bi de mana bulmaya basliyorsun, yok oram agridi hamileyim , yok tirnagim kirildi kesin hamileyim... Sonra pat negatif.
Delirtme gibi bisey
Evettt Beklemedim boş verdim o ay oldu diyenlere imreniyorum koca ay nasıl beklemeden olabilir illaki bi bekleyiş oluyor ya

Evettt Beklemedim boş verdim o ay oldu diyenlere imreniyorum koca ay nasıl beklemeden olabilir illaki bi bekleyiş oluyor ya
Gecen ay delirince aynisini yapayim dedim bu ay, ama simdi BAT yaklastikca hormonlar oynuyor benle....
Ay kadin olmak ne zor ya.

Bu arada tekrar baktım silik görüyorum siz görüyor musunuz valla pozitif testse o kadar ümidim yok ki şuan bozuktur yine

Eklentiler

• IMG_7036.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 38
Gecen ay delirince aynisini yapayim dedim bu ay, ama simdi BAT yaklastikca hormonlar oynuyor benle....
Ay kadin olmak ne zor ya.
Gerçekten cok zor ve ben önceden hamileliği böyle bir şey sanmıyordum korunmuyorsun ve oluyor sanıyordum sonra gerçeklerle yüzleştim

Ay evet çok fena bir anda kötüleşiyorsun birde ben kışın böyle yataklara düşmeli hasta olmadım
Hah evet evet o da diyodu aynısını iç egede yaşıyorlar görev icabı oralarda baya soğuktur. Kışın bile böyle olmadım diye. Dikkat et kuzum bol bol c vit almaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…