Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar doktora gittiğimde 9 Ağustos du yumurta büyümüş 3-4 gün aşırı ilişki yaşa tam zamanı dedi takvim de kalp işaretli yerleri değerlendirdim. 5 gün kaldı şuan reglime

Şaka maka Kasım gelirse 3 sene olcak bir kere pozitif görmedim yalancısını bile. Testlerim bile ben gibi dobra yazan bir deli manyak
Bende de çıkmadı sayılır 1-2 kere kuruma çizgisi çıktı saatler sonra kız sen en azından hayatında bir kere gerçek pozitifi görmüşsün biz Napalım

Bende de çıkmadı sayılır 1-2 kere kuruma çizgisi çıktı saatler sonra kız sen en azından hayatında bir kere gerçek pozitifi görmüşsün biz Napalım
O sayılmaz doğuma gidecektim öğrendiğimde neyse oğlan diyo dün akşam anne bebek alalım bebek istiyorum müracatını babana yap diyorum bende gidiyo babasından istiyo garibim ne bilsin

O sayılmaz doğuma gidecektim öğrendiğimde neyse oğlan diyo dün akşam anne bebek alalım bebek istiyorum müracatını babana yap diyorum bende gidiyo babasından istiyo garibim ne bilsin
Ahhahahaha ya keşke bende hiç bilmeseydim diyorum bazı şeyleri isteyince olsa keşke ay hastalıktan ölüyorum hala ya ilaçta içmek istemiyorum bir kaç kere içmek durumunda kaldım ama zorlanmadıkça içmek istemiyorum. Yarın bir doktora da danışacağım çünkü geçmeyecek bu durum belli ki

İyileşemedin mi daha bacım sen soğukalgınlığı gibi düşündüm ben de neyin var başka bişi mi

İyileşemedin mi daha bacım sen soğukalgınlığı gibi düşündüm ben de neyin var başka bişi mi
Kız yok keşke soğukalgınlığı olsa 2 gün boğaz ağrısıyla başladı. Sonra boğaz ağrısı geçti öksürük öksürünce göğüs kafesinin acıması vs. Süründüm 3 gün resmen şimdi tekrar boğaz ağrısı başladı inanılmaz bir döngü içindeyim 1 haftadır ama 2 gündür ayaklandım yataktan çıkabildim allahtan

Gecmis olsun ada cayi bogaz agrisina iyi geliyor. Icmeden gargara seklinde yapsaniz o bile fayda eder. Ilik bal+ limon+az taze zencefil cayi da icebilirsiniz. Sifalar diliyorum

Gecmis olsun ada cayi bogaz agrisina iyi geliyor. Icmeden gargara seklinde yapsaniz o bile fayda eder. Ilik bal+ limon+az taze zencefil cayi da icebilirsiniz. Sifalar diliyorum
Ihlamur içtim 2 kez bu süreçte ama adaçayını duymamıştım. Çokta bişey içmek istemiyorum yumurta kalitesini etkilemesinden korkuyorum ama içmedikçede başa sarıyor hastalık teşekkür ederim

Kızlar ben bi kaç gündür ovulasyon testi yaptığım için fark ettim de idrarım bulanık ve içinde beyaz parçacıklar vardı, çamaşırımda su gibi ıslaklık oluyor beyazımsı akıntım var ve bi ara sağ sol taraflı karnıma üşütmüşüm gibi bir ağrı girdi bi anda sonra kesildi acaba gebelik olabilir mi 2 gün kaldı regle böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…