Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ama bence değişik bi salgın var yataklara düşürüyo. Arkadaşım var Kütahya da o da öyleydi geçen hafta ben ilk defa ateşleniyo gibiyim kanki falan dedi beni de korkuttu.

1 saat önce gebelik testi yaptım ilk idrarla yapsam daha mı net olurdu bilmiyorum ama böyle dağıldı gibi oldu test bozuk olabilir mi ya da kuruma felan mıdır c çizgisini bile vermedi ilk yarım saat doğru düzgün

Eklentiler

• IMG_7031.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 58
Üstteki de ovulasyon testim aynı zamanda yaptım hep koyu çıkıyor böyle

Candyyy sabah 7 gibi yaptım 5 dk bekledim bişey yoktu yattım az önce uyandığımda baktım ki böyle olmuş şimdi ben buna kuruma mi diyeyim ne diyim anlamadım

Eklentiler

• 1000108676.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 45
Candyyy sabah 7 gibi yaptım 5 dk bekledim bişey yoktu yattım az önce uyandığımda baktım ki böyle olmuş şimdi ben buna kuruma mi diyeyim ne diyim anlamadım
Buda daha yakın bir çekim kuruma hiç çıkmadı ama bilmiyorum

Eklentiler

• 1000108682.jpg
    64,8 KB · Görüntüleme: 39
  • 1000108683.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 40
kızlar selam cumartesi bir kontrol için dr gittim , ufakta enfeksiyonum çıktı , bat öncesindeyim 17 mm yumurta var , bu görüntü çatlamış yumurta görüntüsü dedi , anlamadım , yumurta 17 mm ken çatlar mı ? yoksa çatladıktan sonra büzüşme vs mi oluyor ? çünkü söylerken bak bu çatlamış büzüşmüş yumurta görüntüsü dedi

Herkese guzel bir hafta dilerim.
Benim gibi bu hafta adet bekleyenler innnnsalllaahhhh adet olmaz da hamile olur bu hafta
Amiiin inşallahhhhh bat günüm 21 i bugün test yapsam mı yapmasam mı bilmiyorum dün testim bozuk çıktı bugün negatif çıkarsa çok üzüleceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…