Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

esra gok sizin karnınıza konmuş bir meleğiniz olmuş şükür. Muhtemelen benimle aynı sorunu yaşamıyorsunuz. Ben hiç pozitif göremedim. İnşallah sağlıkla başlayan sağlıkla devam eden ve sağlıkla kucağınıza alıp büyüteceğiniz melekleriniz olsun yakın zamanda

Ayy kıyamam ya evet pandemi zamanı daha zor olmuştur böyle üç beş ilaç birlikte kullanıyosun da geçiyo çünkü. Ben malesef ilk doğumumdan sonra biraz zorlanıyorum mesane kaslarım zayıfladı sanırım. Yoksa hiç gelmeyebilir tüm gün ama geldiyse uzun bi süre tutmak zor

Aaa ayniyiz benim de bugun 9.gun ve tek iliski oldu ben de merakla beklemedeyim pazar gunu testlere baslamayi dusunuyorum hepimiz icin hayirlisi olsun insaallah
Beyond the sky benim de korunmadan tek ilişkim oldu geçen ay ama şöyle birşey var doktora gittiğimde yaşım 39 olduğu için bana yumurta rezervelerimin azalmaya başladığını söylemişti hatta bundan sonra nisan mayıs ayında çocuk için denemeler yaptık ama olmamış tı biz de artık olmayacağını düşünüyorduk. Ama sürpriz yumurta geldi şu an hamileyim benim bir boş gebelik bir sezeryan ikide kaybım vardi 2. Çocuğu düşünmeye başladığımda o zaman da doktora gittim protein c eksikliğimi olduğu için ayrıca bu kadar kürtaj ve sezeryan olduğu için doktor bana seni rahmin yapışmıştır rahim filmi çektirmeden seni çocuğun olmaz dedi ve ben nasılsa çocuğum olmayacak diye düşünürken sürpriz o ay ben gene hamile kalmıştım umarım senden ve buradaki herkesten o güzel haberi duyarız

Yaa masaallah ne guzel nasip olunca iste her turlu oluyor bebeginiz hayirli olsun Rabbim saglikla kucaginiza almanizi nasip eylesin Ben de 40 yasindayim gecen sene Ekim ayin da bir kaybim oldu kurtaj olmak zorunda kaldim. Bu ay tekrar niyet ettik ama esimin rahatsizligina denk geldi o yuzden bu ayi cok degerlendiremedik ama tek seferde de oluyormus demek ki daha bi umutlandim simdi hepimiz icin hayirlisi olsun insaallah cok tesekkur ederim

reglime 4 gün kaldı sıfır belirti ağrı sızı akıntı hiçbir sey yok HSG çektirdim tüplerim kapalıydı açtırdım sizce test yapsam cıkar mı bisey varsa

Çok farklı bir deneyim olmuş bu. Adet olduktan sonra nasılsa bu ay da hamile değilmişim, diye çoğu şeye dikkat etmiyoruz.

reglime 4 gün kaldı sıfır belirti ağrı sızı akıntı hiçbir sey yok HSG çektirdim tüplerim kapalıydı açtırdım sizce test yapsam cıkar mı bisey varsa
2.gebeliğimde reglime 5 gün kala silik çizgi ile kaset testte çıktı.3 gün kala kan verdim beta 83.5 çıkmıştı.Varsa çıkar.

Dünkü muayene sonucu insülin direnci kaynaklı pcos olduğunu öğrendim bir tane yumurtam varmış sağ tarafta dedi pcostan kaynaklı gecikmen olucak dedi takip ediyorum tahmini salı çarşamba çatlama olacak ama şansım az gibi benim gibi yaşayan oldumu acaba

Bende pcos yoktu ama korunmayı bıraktığımda daha emziriyodum bazı şikayetlerim üstüne Dr a gittiğimde insülin direnci olduğunu öğrendim. Kilo varsa eğer ki bende vardı doğuma girdiğim kiloyu da geçmiştim. İvedilikle kilo vermelisiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…