Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Dünkü muayene sonucu insülin direnci kaynaklı pcos olduğunu öğrendim bir tane yumurtam varmış sağ tarafta dedi pcostan kaynaklı gecikmen olucak dedi 😟 takip ediyorum tahmini salı çarşamba çatlama olacak ama şansım az gibi benim gibi yaşayan oldumu acaba
Benimde aynı şekilde canım insülin direnci kaynaklı pcos. İlaç vermedi mi insülin için

Kızlar benim bebem tahminen böyle görünecekmiş inşallah olursa. Yapay zeka sağolsun 👶👶👶👶🥰🥰🥰
IMG_5833.jpeg

Kuzum takip et mutlaka 3.5 katı artmış. 2 gün sonrakileri. Tedavi falan oldun mu? Benimde böyle arttı. İkiz oldu🤗🥰
Yok olmadım kan pıhtılaşmam var Çarşamba doktora gidicem riskli gebelik uzmanına gidiyorum iğne kullanıcam 2 kez boş gebelik yaşadım bir sene geçti yeni
Korunmayı bıraktım bakalım umarım bunsefer kucağıma alıeım

Bende pcos yoktu ama korunmayı bıraktığımda daha emziriyodum bazı şikayetlerim üstüne Dr a gittiğimde insülin direnci olduğunu öğrendim. Kilo varsa eğer ki bende vardı doğuma girdiğim kiloyu da geçmiştim. İvedilikle kilo vermelisiniz
Evet kilom var şuan diyet sürecindeyim vermeye başlıyorum Allahın izniyle daha çocuğum yok bir şeyler için çabalıyorum 😂

Bana metformin verdi daha bir haftadır kullanıyorum ikisi aynı şey zaten
Benim geçmiştende kullandığım ilaçlar matofin çok kullanmıştım çok eskiden kilo vermiştim yıllar geçti yine kilo aldım yine insülin çıktı çoğu yer matofin kalktı diyip glifoken verdi , yumurta içinde iyi bir ilaçmış dün endokrinoloji doktoruda öyle söyledi inşallah faydasını görürüz

X