Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ben elemdim çok kötü grip olmuşum ilaç yazdırmak için doktora gittim kan testi verdi negatif adetime 2 gün gebelik olsa çıkardı dedi doktor

Kızlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Batı yaklaşanlar belirti var mı ne alemdesiniz😊
iyiiyim sahsen canım 9 günüm kaldı ama bende bugün sag tarafıma aniden ayağa kalkınca bı kramp girdi. normalde göğüslerim siserdi ama şişmedi onun yerine ince ince bi sızı girip çıktı onun dışında bende ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi var 😏 sen nasılsın peki 🥰

Yaaa o meme ucu ağrısı bende de var dün farkettim. Tabi sütyen giyemiycek kadar değil ama var yani. Benim ilk gebeliğimde de olmuştu ay inşallah bu da öyledir
ahaha siz böyle yazınca göğsümde hassasiyet yok dedim yukarda ama ben evde sütyen kullanmıyorum bu ara ondan rahat olabilirler 😁

Yok ben yazmıyordum sadece okuyordum. Senin hamile kaldığın gruptaki neredeyse herkesi biliyorum sıkı takip ediyordum. Anladım demek sadece ilacı bıraktın bende çok duymuştum dkh bazı kişilerde çok yan etki yaptığını. Ama şunu da unutma geri çekilme doğum kontrol yöntemi değildir 😉
İşte değil kuzum da mecburiyetten ben haşimato tiroid hastasıyım doktorum sprali önermedi korumaz dedi deri altı iplantını da sadece yasmin kullanabilirsin dedi oda beni mahvetti bıraktım 2 günüm geçti 1 sene gebe kalmamam lazım benim 7 ay oldu ondan korkmuyor değilim şuan 🥲

Yok ben yazmıyordum sadece okuyordum. Senin hamile kaldığın gruptaki neredeyse herkesi biliyorum sıkı takip ediyordum. Anladım demek sadece ilacı bıraktın bende çok duymuştum dkh bazı kişilerde çok yan etki yaptığını. Ama şunu da unutma geri çekilme doğum kontrol yöntemi değildir 😉
İşte değil kuzum da mecburiyetten ben haşimato tiroid hastasıyım doktorum sprali önermedi korumaz dedi deri altı iplantını da sadece yasmin kullanabilirsin dedi oda beni mahvetti bıraktım 2 günüm geçti 1 sene gebe kalmamam lazım benim 7 ay oldu ondan korkmuyor değilim şuan 🥲

Selam canım, benim ara ara kasık batmalarım oluyor ama göğüste herhangi bi farklılık yok bu beni düşündürüyor sanki göğüs hep ağrımalı şişmeli gebelik belirtisi olarak . Bunların dışında beyaz akıntı gördüm bugün sidayanamadım test yaptım ve negatif tabi adet günün pazar bakalım. Sen nasılsın :)
Bence öyle bir kaide yok. İkiz gebelikte belirtiler yoğun yaşanır derler benim ilk gebeliğim ikizdi ama hiçte öyle olmadı göğüslerimde hiiçç bir değişiklik olmadı sadece ucunda sızı vardı o da dokununca oluyordu. Anca son aylara doğru büyüyüp sertleşmeye başlamıştı. Yani her gebelikte illa göğüslerde değişiklik olacak diye bir şey yok. Ayrıca adetine daha var umudunu kaybetme

iyiiyim sahsen canım 9 günüm kaldı ama bende bugün sag tarafıma aniden ayağa kalkınca bı kramp girdi. normalde göğüslerim siserdi ama şişmedi onun yerine ince ince bi sızı girip çıktı onun dışında bende ne adet belirtisi nede gebelik belirtisi var 😏 sen nasılsın peki 🥰
Şükür bende iyiyim kuzum her ay belirti aramıycam diye başlıyorum ama göğüslerimi mıncıklarken buluyorum kendimi😅 senin daha varmış kasık ağrısı en yaygın belirtidir bu arada

Hmmm anladım korunman şart yani prezervatif deneseniz olmaz mı

Kızlar hepinizin kucağı en kısa zamanda dolar inşallah 🌸 Ayrıca topik hepinize şans getirsin inşallah 💙 Ben bi soru soracaktım yasmin kullanıyordum 5 aydır bıraktım geçen ay bu ay 2 gün gecikti normal mi acaba ? Çok kasık bel ağrısı ve kalça ağrısı çekiyorum kasıklarım o kadar dolu ve ağır gibi hissediyorum ki yürüyemiyorum. Yasmin kullananlar yazabilir mi acaba 🥰
Selam ☺️
Evet yasmin sonrası bir kaç ay gecikme oluyor. Bir düzenli bir gecikmeli geçiyor ama sen yine de çok gecikirse kontrol et gebelik ihtimalini.

Bu arada benim bat 17-18 i galiba
Sat 19-20 haziran (hala hangi gün 1. Gün sayılacak bilemedim.)
Cumartesi gece uykumdan mide bulantısıyla uyandım ve çıkardım. Sanırım bir şey dokundu
Dün iyiydim bugün yeniden mide yanması halsizlik bulantı yaşadim
Hal böyle olunca inovitanın yanında gelen hcglerden birini kullandım bir şey çıkmadı
Daha erken mi acaba ne dersiniz?
Erken testim de var Ma harcamak istemedim 🫣

Bence öyle bir kaide yok. İkiz gebelikte belirtiler yoğun yaşanır derler benim ilk gebeliğim ikizdi ama hiçte öyle olmadı göğüslerimde hiiçç bir değişiklik olmadı sadece ucunda sızı vardı o da dokununca oluyordu. Anca son aylara doğru büyüyüp sertleşmeye başlamıştı. Yani her gebelikte illa göğüslerde değişiklik olacak diye bir şey yok. Ayrıca adetine daha var umudunu kaybetme
İnşallah öyledir :KK43: o kadar yoruldum ki, içimi bastırıyorum hayal kurmak istemiyorum

Kızlar diğer grup aktif değilmiş buraya sorayım vajinal kuruluk için birşey kullanan varmı aranızda

X