Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ya kızlar ben galiba yumurtladım. Ama daha bir hafta oldu bebeğim melek olalı. Bu kadar çabuk yumurtlama olur mu ki? Ben birşey anlamadım başına gelen var mı? Olabilir mi ki? Eğer yumurtlama olduysa benim bat 28 temmuz gibi gelebilir.

Bata yakın kabızlık, gaz, şişkinlik, memelerde dolgunluk ve hassasiyet, hafif hafif bulantı, mide de kaynama hissi ve bat haftası gelen duygu değişimleri varsa gebelik olabilir. Birde derler ya anne hisseder diye gerçekten hissediyorsunuz olunca. Eliniz istemsiz gidiyor karnınıza.

Kızlar hepinizin kucağı en kısa zamanda dolar inşallah 🌸 Ayrıca topik hepinize şans getirsin inşallah 💙 Ben bi soru soracaktım yasmin kullanıyordum 5 aydır bıraktım geçen ay bu ay 2 gün gecikti normal mi acaba ? Çok kasık bel ağrısı ve kalça ağrısı çekiyorum kasıklarım o kadar dolu ve ağır gibi hissediyorum ki yürüyemiyorum. Yasmin kullananlar yazabilir mi acaba 🥰
Merhaba canım seni eski topiclerden biliyorum. Korunmayı bıraktın demek denemelere başlıycak mısın? 😊

Merhaba canım seni eski topiclerden biliyorum. Korunmayı bıraktın demek denemelere başlıycak mısın? 😊
Yaaa öyle mi ben çıkartamadım ismin mi değişti acaba canım. 💙Yok canım korunmayı bıraktım sadece ama eşim geri çekilme yöntemi uyguluyor yasmin hapı benim psikolojimi çok bozdu depresyona girdim 5 ay kendime gelemedim 1 ayı geçti bırakalı dünya varmış diyorum şuan resmen renkler bile daha canlı gelmeye başladı gözüme 🥰

Yaaa öyle mi ben çıkartamadım ismin mi değişti acaba canım. 💙Yok canım korunmayı bıraktım sadece ama eşim geri çekilme yöntemi uyguluyor yasmin hapı benim psikolojimi çok bozdu depresyona girdim 5 ay kendime gelemedim 1 ayı geçti bırakalı dünya varmış diyorum şuan resmen renkler bile daha canlı gelmeye başladı gözüme 🥰
Yok ben yazmıyordum sadece okuyordum. Senin hamile kaldığın gruptaki neredeyse herkesi biliyorum sıkı takip ediyordum. Anladım demek sadece ilacı bıraktın bende çok duymuştum dkh bazı kişilerde çok yan etki yaptığını. Ama şunu da unutma geri çekilme doğum kontrol yöntemi değildir 😉

Ahahaha geçen hafta daha yumurtlama haftası değil mi bu ne hız 😆😆
Ya aslında pcos olduğu için çok anlayamıyorum yumurtlamamı 🤦🏻‍♀️ reglden hemen sonra yumurtladım sandım çünkü lh testi kullanıyordum pik olmasa da bir tık yüksek çıkıp sonra silinmeye başladı o yüzden geçen hafta merakımdan yapmıştım geleceğimden daha net bir negatifle karşılaştım 😂

Kızlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Batı yaklaşanlar belirti var mı ne alemdesiniz😊
Selam canım, benim ara ara kasık batmalarım oluyor ama göğüste herhangi bi farklılık yok bu beni düşündürüyor sanki göğüs hep ağrımalı şişmeli gebelik belirtisi olarak . Bunların dışında beyaz akıntı gördüm bugün sidayanamadım test yaptım ve negatif tabi adet günün pazar bakalım. Sen nasılsın :)

X