Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Selam ☺️
Evet yasmin sonrası bir kaç ay gecikme oluyor. Bir düzenli bir gecikmeli geçiyor ama sen yine de çok gecikirse kontrol et gebelik ihtimalini.

Bu arada benim bat 17-18 i galiba
Sat 19-20 haziran (hala hangi gün 1. Gün sayılacak bilemedim.)
Cumartesi gece uykumdan mide bulantısıyla uyandım ve çıkardım. Sanırım bir şey dokundu
Dün iyiydim bugün yeniden mide yanması halsizlik bulantı yaşadim
Hal böyle olunca inovitanın yanında gelen hcglerden birini kullandım bir şey çıkmadı
Daha erken mi acaba ne dersiniz?
Erken testim de var Ma harcamak istemedim 🫣
Yarın 3 gün ne kadar gecikme oluyordu acaba sende canım ? Ama mahvoldum ağrıdan ya gebelik belirtisi gibi geliyor bide korkmuyor değilim iğne batıyor çok bıçak saplanıyor gibi sende fe oluyor muydu geçikmende acaba

Yarın 3 gün ne kadar gecikme oluyordu acaba sende canım ? Ama mahvoldum ağrıdan ya gebelik belirtisi gibi geliyor bide korkmuyor değilim iğne batıyor çok bıçak saplanıyor gibi sende fe oluyor muydu geçikmende acaba
Hic gecikmezdi öncesinde
Yasmin kullanılan zamanda zaten gecikmiyor.
Bıraktıktan sonra İlk ay biraz erken olmuştum 2.ay tam 10 gün gecikti
3.ay normal tarihte
4.ay 2-3 gün gecikti.
Yani biraz düzene girmesi zaman alıyor.
Benim şüpheli bir ilişkim yoktu ama geri çekilme güveneceğin bir yöntem değil bir test yap yoksa sebebi ilacın etkisidir :)

Hic gecikmezdi öncesinde
3.ay normal tarihte
4.ay 2-3 gün gecikti.
Benim şüpheli bir ilişkim yoktu ama geri çekilme güveneceğin bir yöntem değil bir test yap yoksa sebebi ilacın etkisidir :)
Sağol canım cevabın için bi kaç gün daha bekleyim en iyisi test yapayım 😇 umarım biran önce düzene girer

Erken gebelik testinde çıkar şuan yapsanız
merhaba rahatsız ediyorum özür dilerim erkek arkadaşımla aramızda cinsel bir yaklaşım oldu onun cinsel organı benim vajınama girdi ama sadece üç saniye sürdü (belki daha kısa sürmüştür) ve hemen içimden çıktı boşalma olmadı zaten onun penisi de kuruydu zevk suyu oldugunu dusunmuyorum ama reglim 2 gün gecikti bende cok korktum suan ama bi yandan olmayacagını biliyorum sizce bşr sey okur mu? yarın erken gebelik testi almayı düşünüyorum sonuç doğuran çıkarmı

Hic gecikmezdi öncesinde
3.ay normal tarihte
4.ay 2-3 gün gecikti.
merhaba rahatsız ediyorum özür dilerim erkek arkadaşımla aramızda cinsel bir yaklaşım oldu onun cinsel organı benim vajınama girdi ama sadece üç saniye sürdü (belki daha kısa sürmüştür) ve hemen içimden çıktı boşalma olmadı zaten onun penisi de kuruydu zevk suyu oldugunu dusunmuyorum ama reglim 2 gün gecikti bende cok korktum suan ama bi yandan olmayacagını biliyorum sizce bşr sey okur mu? yarın erken gebelik testi almayı düşünüyorum sonuç doğuran çıkarmı

Kızlar diğer grup aktif değilmiş buraya sorayım vajinal kuruluk için birşey kullanan varmı aranızda
Öncelikle kuruluğun sebebi için mutlaka doktora gitmelisin. Hormonal ise dışarıdan kullanılan ürünler geçici bir çözüm olur.
Benim sürekli devam eden mantar şikayetim sonrası kuruluk yaşadım ve doktorum bu jelj önerdi aldım. Sadece birkaç defa kullandım kuruluk kaynaklı kaşıntı ve iliskideki yanma geçti. hamile kaldığım ay kullanmamıştım.

Eklentiler

• IMG_20240716_011000.jpg
    IMG_20240716_011000.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 41
Merhaba 3 saniye boşalma ile hamile kaldıysan müthiş bir durum başarmış olabilirsiniz. çünkü yıllarca aylarca boşalıp hamile kalmamış büyük bir kadın topluluğu var ☺️ sadece stres kaynaklı bir gecikme yaşadığını düşünüyorum. 2 gün gecikme var ise direkt kan versen daha kolay ve net sonuç elde edebilirsin. erken gebelik testleri bazen doğru sonuç vermeyebiliyormuş.

Öncelikle kuruluğun sebebi için mutlaka doktora gitmelisin. Hormonal ise dışarıdan kullanılan ürünler geçici bir çözüm olur.
Benim sürekli devam eden mantar şikayetim sonrası kuruluk yaşadım ve doktorum bu jelj önerdi aldım. Sadece birkaç defa kullandım kuruluk kaynaklı kaşıntı ve iliskideki yanma geçti. hamile kaldığım ay kullanmamıştım.
Yarın doktora gideceğim bunuda bir sorayım teşekkür ederim ☺️. Bir gebenin günlüğü gynoseed jel var almayı düşünüyorum ama şuan kullanan kimse bulamadım

Merhaba 3 saniye boşalma ile hamile kaldıysan müthiş bir durum başarmış olabilirsiniz. çünkü yıllarca aylarca boşalıp hamile kalmamış büyük bir kadın topluluğu var ☺️ sadece stres kaynaklı bir gecikme yaşadığını düşünüyorum. 2 gün gecikme var ise direkt kan versen daha kolay ve net sonuç elde edebilirsin. erken gebelik testleri bazen doğru sonuç vermeyebiliyormuş.
yok direkt boşalma hiç olmadı abla.sadece içime girdi ve çıktı kan testi verebilecek durumda değilim malesef.o yüzden erken gebelik testini tercih etmiştim.boşalma yok sadece girdi çıktı bana da cok hayalperest geliyor o kadar uğraşan varken böyle birşey ihtimali çümkü ortada sperm yok

yok direkt boşalma hiç olmadı abla.sadece içime girdi ve çıktı kan testi verebilecek durumda değilim malesef.o yüzden erken gebelik testini tercih etmiştim.boşalma yok sadece girdi çıktı bana da cok hayalperest geliyor o kadar uğraşan varken böyle birşey ihtimali çümkü orta

ya şu mesajı bir cevaplayamadim. 😁kesin hamilesin kesin. başla hemen nikâh hazırlıklarına. erkek arkadaşınin ilk ilişkisi ise hemen gelir zevk suyu. sana söylemez bile ayrıca vajinanın içine girdi ise vajina zaten nemli kaygan bi yapıya sahip geçmiş olsun zeynoo 😊saka bı yana korkma hamilelik yoktur. 🥰kız neden evlenmeden olmaz demedin aşk olsun saka bı yana üzüldüm de sen neden değerini düşürdün be güzelim evleneceğin kişiyse başına kalkar durur. 😢 Z zeynepzzzzz

X