Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

merhaba rahatsız ediyorum özür dilerim erkek arkadaşımla aramızda cinsel bir yaklaşım oldu onun cinsel organı benim vajınama girdi ama sadece üç saniye sürdü (belki daha kısa sürmüştür) ve hemen içimden çıktı boşalma olmadı zaten onun penisi de kuruydu zevk suyu oldugunu dusunmuyorum ama reglim 2 gün gecikti bende cok korktum suan ama bi yandan olmayacagını biliyorum sizce bşr sey okur mu? yarın erken gebelik testi almayı düşünüyorum sonuç doğuran çıkarmı
Adet gününüz geçtiyse doğru çıkar ama zaten anlattığınız gibi bir ilişkiden gebelik oluşma ihtimali çok çok düşük

2. Bir uygulamaya göre reglim 15 temmuz gösteriyor. Regl sancılarım geliyor arada aha geldi diyorum ama bakıyorum beyaz akıntı

Kızlar aranızda göbek deliği ağrıyan oldu mu ? Yani nasıl anlatılır bilmiyorum ama göbek deliğim ağrıyor ama böyle içten çekiştiriyorlar gibi öyle çok şiddetli değil ama oturunca veya ani kalkışlarda dün akşam üzerinden beri böyleyim. Birde göbeğin sol tarafıyla beraber ağrı bu, doktorum yumurtan solda demişti. Bugün iğne gününü saymazsak 5. günüm iğneden de olabilir aslında ya da üşüttüm belkide. Ama mesela kızımda hiç bu tarz belirtiler olmamıştı. Erken doğum riskinden dolayı göbek ağrım falan olmuştu ama hamileliğin ileri ki dönemlerindeydi. Aslında hiç bir belirtiye kulak asmıyorum, aramıyorum da belirti falan kendime söz verdim bu ay. Yoksa gebelik testlerini eve doldurmuştum biliyorsunuz. Buraya bile çok girmiyorum kafam dağılsın diye. Geçen ay testlerde pozitifi görüp kan tahlilinde koca bir negatif görünce aldım boyumun ölçüsünü. sifa1986 sifa1986 Freshmommy Freshmommy Coocoo Coocoo cookiep cookiep Candy7777 Candy7777 ParlayanGece ParlayanGece halolita halolita

Kızlar aranızda göbek deliği ağrıyan oldu mu ? Yani nasıl anlatılır bilmiyorum ama göbek deliğim ağrıyor ama böyle içten çekiştiriyorlar gibi öyle çok şiddetli değil ama oturunca veya ani kalkışlarda dün akşam üzerinden beri böyleyim. Birde göbeğin sol tarafıyla beraber ağrı bu, doktorum yumurtan solda demişti. Bugün iğne gününü saymazsak 5. günüm iğneden de olabilir aslında ya da üşüttüm belkide. Ama mesela kızımda hiç bu tarz belirtiler olmamıştı. Erken doğum riskinden dolayı göbek ağrım falan olmuştu ama hamileliğin ileri ki dönemlerindeydi. Aslında hiç bir belirtiye kulak asmıyorum, aramıyorum da belirti falan kendime söz verdim bu ay. Yoksa gebelik testlerini eve doldurmuştum biliyorsunuz. Buraya bile çok girmiyorum kafam dağılsın diye. Geçen ay testlerde pozitifi görüp kan tahlilinde koca bir negatif görünce aldım boyumun ölçüsünü. sifa1986 sifa1986 Freshmommy Freshmommy Coocoo Coocoo cookiep cookiep Candy7777 Candy7777 ParlayanGece ParlayanGece halolita halolita
Kuzum ben bilmiyorum ama belki iğneden olabilir.

Canım bende hiç olmadı bahsettiğin tarzda bi ağrı. İğne nereden vuruluyor onu da bilmiyorum o bölgeye yakınsa iğnedendir bence.

Evet ya hepimiz güzel haberler verelim artık🥹❤️
Durumlar nasıl ? Regli olmuşsun 🤦🏻‍♀️ Yazmasam da pek herşeyi okuyorum arada bir girip 😂 Girdiğim zaman evet çok güzel dertleşiyoruz işte birbirimize destek oluyoruz ama bu defa aşırı kafaya takmaya başladım rüyalarımda bile görüyorum uyku düzenim darma duman olmuştu.

X