Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hayırlı haberler olsun hanımlar bende 5 sene sonra tekrar döndüm 😅😅 ikinci bebeğimizi istiyoruz Rabbimizin isteğiyle
Temmuz ayı olmadı malesef ovulasyon gunlerimi tahmini olarak adet oncesi 14 gun geri saydım 8 kere degerlendirdik gunasırı ay sonuna kadar fakat 13 agustos adet gordum sonra ogluma nasil hamile kaldigimi hatirladim 2018 haziranda adet bitiminden itibaren gunasiri sadece 3 iliskiyle hamile kalmistim hatta sasirmistim tuttu diye
Nasipse adet bitimimi bekliyorum genelde 27 gun aralıklı 3 gundur ve duzenlidir cok nadir mevsim gecislerinde 1 gun oynar
Forumdaki tüm annelere ve anne olmak isteyenlere inşallah diyorum hepimizin nurtopu gibi ikizleri olur 😅
Admin listeye benide eklerden sevinirim
sat 13 agustos bat 10eylül

Hayırlı haberler olsun hanımlar bende 5 sene sonra tekrar döndüm 😅😅 ikinci bebeğimizi istiyoruz Rabbimizin isteğiyle
Temmuz ayı olmadı malesef ovulasyon gunlerimi tahmini olarak adet oncesi 14 gun geri saydım 8 kere degerlendirdik gunasırı ay sonuna kadar fakat 13 agustos adet gordum sonra ogluma nasil hamile kaldigimi hatirladim 2018 haziranda adet bitiminden itibaren gunasiri sadece 3 iliskiyle hamile kalmistim hatta sasirmistim tuttu diye
Nasipse adet bitimimi bekliyorum genelde 27 gun aralıklı 3 gundur ve duzenlidir cok nadir mevsim gecislerinde 1 gun oynar
Forumdaki tüm annelere ve anne olmak isteyenlere inşallah diyorum hepimizin nurtopu gibi ikizleri olur 😅
Admin listeye benide eklerden sevinirim
sat 13 agustos bat 10eylül
Candy7777 Candy7777 Sat 13 ağustos bat 10eylül

Eklentiler

• Screenshot_20240815-144332_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240815-144332_e-Nabz.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 33
Olsun üzülmeyin, ben de 3.5 yıldır bekliyorum, aşılama tüp bebek hepsi negatif oldu, bu ay da idrar yolu enfeksiyonu oldum, inşallah bu ay güzel bir haber alırsınız, her zaman şansımız var sonuçta vakti geldiğinde olacak 🙏
Teşekkür ederim ben de aynı markadan almıştım, innovita çok önermişler de o yüzden sormuştum😘
Çok teşekkür ederim. Ben de 3 yıllık evliyim, süreç gerçekten yorucu ancak hepimiz için her şeyin hayırlısı gerçekten umarım siz de güzel haberler alırsınız 🤍🌻

Bide benim şuanki oturduğum evin her yeri fayans. Ananem ayaklarından üşütüyon ondan olmuyo cocuğun diyodu ondan bu yazı da es geçtik klima almayarak. Korkuyom daha kötü olurum diye yaşlılık zor bacım. Kışın şubat gibi termal e gidecem zaten eğer bebek olmazsa
Bana da terliksiz gezme diyor herkes.. yaşlıların da her dediği oluyor uymak lazım. Terliksiz gezme fayans sa hele. Valla ben bütün gün klima altında donuyorum eve gelince ısınıyorum 😅 bizde almıyoruz hasta ediyor diye

Yeraltından artezyen suyu oluyor kuzum kaplıcalar yani böyle hem ılık hem bol mineralli sulardır onlar. Romatizma hastalığı hariç her hastalığa iyi gelir. Bizim denizlide karahayıt var çok meşhur, eşimin memleketine de Gediz Simav kaplıcaları yakın onlarda çocukken gidermiş.
Afyona gitmiştim bende o zaman çocuk düşünüyordum bir daha gideyim en iyisi

Yeraltından artezyen suyu oluyor kuzum kaplıcalar yani böyle hem ılık hem bol mineralli sulardır onlar. Romatizma hastalığı hariç her hastalığa iyi gelir. Bizim denizlide karahayıt var çok meşhur, eşimin memleketine de Gediz Simav kaplıcaları yakın onlarda çocukken gidermiş.
Merhaba 👋 denizli de mısınız. Geçici olarak bende burdayım 🥰

Bacım anne olduktan sonra herkesin derdi yükü benim üzerimde gibi olmaya başladı. O evlenene kadar ki olan süreçte özgür kız gitti yerine evcimen herşeyin sorumluluğu bende demenin kaptanı gibi bişey oldum. Kayınvalidemin kanser hastalığı kendi annemin hastalığı o bu şu derken 5 senede çöktüm yani çalışıyo olsam belki kafam dağılır ama çalışamıyorum ben çalışmaya alışkın biriyim onun dışında evde hobi edinemiyorum
Aslında çalışmak da yaşlandırıyor emin ol 😅

saol canım inşallah ne zamandır yoksun sende durumlar nasıl varmı bi gelişme
Sagol canim Turkiye’ye geldim tatildeydim kontrollerimi yaptirdim ve guzel haber kistim de miyomum da yokmus😍 elhamdulillah cok sevindim rahmimde iyi durumdaymis doktor gebelik icin bir sorun gormedi yas faktorunden heralde adet oldugun surece gebelik de olabilir dedi🥰 Dahiliye kontrollerimde iyi gecti cok sukur rahatlamis bir sekilde bir hafta once evime dondum.Bu sefer esimin ilac kullanmasi gerekti sadece bir gun degerlendirebildik sonra icimiz rahat etmedi biraktik. Adetime bir hafta kaldi merakla bekliyorum bakalim ne olacak🥹 hepimiz icin hayirlisi olsun🥰 hepimiz en yakin zamanda guzel haberler alalim insaallah🥹❤️

Hahaha olsun olsun Allah razı olsun ananemin bi ikiz doğumu olmuş ama sonra vefat etmişler. Çocuklarında ikiz olmadı acaba torunlarına vurur mu diye düşünürüm hep😅😅😅

Pozitifler görüyorum tebrikler 🌸☺️
Ben yine ovulasyon testi çilesiyle geldim 🫣
Candy7777 Candy7777 ParlayanGece ParlayanGece 10 Ağustosa pik dedik ama bugün mü pik acaba ne dersiniz? En sin ve tekli şerit aynı
Piki gördümü o gün ertesi gün degerlendir

X