Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benimde protein c eksikligim var.3 kayıp yaşadım.2 oğlum var küçük oğlumda iğne ile kucağıma aldım.suan hamileyim hemen iğne ve aspirine başladım.hic bir hamileligimde çok mutlu olamadım hep bir sorun mu olucak diye kendi kendimi yedim 😔
Bende sizin gibiyim bende de homozigot çıktı bir genimde gebe kalırsam iğne kullamıcam ama çok korkuyorum

Bende severim temizlik yapmayı dün gece kaynimlar geldi İzmir'den yemeğe alalım dedik Allahım gece 2 buçukta gittiler her yer kirli bugün temizlik günü 3 tede arkadasim gelecek Allah yardimcim olsun
Amanınnnn ay arka arkaya gelen olunca bende cok sıkışıyorum da senin kızlar büyük gene yardım ederler istesen. Benim bıcırık düzelttiğimi bozuyor hep

Biliyorlar kesin. Eşime sperm testi yaptırdığımızda ananem sorun onda değil sende adamın iki cocuğu var. Erkekte sorun varsa kadının şakır şakır adet de görse gebe kalamaz derdi yani şakır şakır dediği güzel adet de görse gibi. Sen taşa basıyon kanalların tıkalı dedi sağ tüpüm tıkalı cıktı filmde. Sıcak sulara gitcen diyodu ee yaz geldi işte bak dediği gibi olcak herhalde gene.
Valla ne varsa eskilerde var geri kafalı deniyor ama herşeyi de biliyorlar

Bu arada eşinin nasıl iki çocuğu var🤔

Maalesef hamile değilmişim doktor adet söktürücü verdi, inşallah artık bu ay olumlu bir haber alırım. Trendyoldan aldım ovulasyon testlerini Laboquick marka, tekrar sipariş verdim bu ay yine takip edicem.
Olsun üzülmeyin, ben de 3.5 yıldır bekliyorum, aşılama tüp bebek hepsi negatif oldu, bu ay da idrar yolu enfeksiyonu oldum, inşallah bu ay güzel bir haber alırsınız, her zaman şansımız var sonuçta vakti geldiğinde olacak 🙏
Teşekkür ederim ben de aynı markadan almıştım, innovita çok önermişler de o yüzden sormuştum😘

Biliyorlar kesin. Eşime sperm testi yaptırdığımızda ananem sorun onda değil sende adamın iki cocuğu var. Erkekte sorun varsa kadının şakır şakır adet de görse gebe kalamaz derdi yani şakır şakır dediği güzel adet de görse gibi. Sen taşa basıyon kanalların tıkalı dedi sağ tüpüm tıkalı cıktı filmde. Sıcak sulara gitcen diyodu ee yaz geldi işte bak dediği gibi olcak herhalde gene.

Termale bizim sık gitme şansımız var ne zaman gidilmeli acaba

Candy7777 Candy7777 iyiyim, mutluyum, umutluyum kuzum senden ne haber. Bu gün benim kırkım uçtu. Hafta başı ilk reglimi de oldum çok şükür sat bat yazmıştım. Eylül ayınıda eş geçecem 2 ay korunma vermişti doktor. Ekim Kasım gibi inşallah bende hamiş olurum. İnşallah bütün topik hamiş olur Ekim'e kalmadan amin. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰🥰

Candy7777 Candy7777 iyiyim, mutluyum, umutluyum kuzum senden ne haber. Bu gün benim kırkım uçtu. Hafta başı ilk reglimi de oldum çok şükür sat bat yazmıştım. Eylül ayınıda eş geçecem 2 ay korunma vermişti doktor. Ekim Kasım gibi inşallah bende hamiş olurum. İnşallah bütün topik hamiş olur Ekim'e kalmadan amin. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰🥰
Mutlu ve umutlu olmana çok çok sevindim canım. İlk adetini oldun diğer adetini de cabucak olup denemelere başlarsın inşallah canım. Hepimiz umutluyuz inşallah hepimiz anne olacağız🥰🥰🥰🥰

Aaa öylemi.

Sıcak termal suyu nasıl oluyor
Yeraltından artezyen suyu oluyor kuzum kaplıcalar yani böyle hem ılık hem bol mineralli sulardır onlar. Romatizma hastalığı hariç her hastalığa iyi gelir. Bizim denizlide karahayıt var çok meşhur, eşimin memleketine de Gediz Simav kaplıcaları yakın onlarda çocukken gidermiş.

Yeraltından artezyen suyu oluyor kuzum kaplıcalar yani böyle hem ılık hem bol mineralli sulardır onlar. Romatizma hastalığı hariç her hastalığa iyi gelir. Bizim denizlide karahayıt var çok meşhur, eşimin memleketine de Gediz Simav kaplıcaları yakın onlarda çocukken gidermiş.
Hmmm anladım doğal şifalı sular yani

X