Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay çok iyi yapmışsın canım. Hep bebek düşünmekten kendimizi unuttuk resmen. Bende diyetimi kısmen uygulamaya çalışıyorum diyelim
Aynen,kendimi , psikolojimi toparlamazsam olmaz bu is. Bu ay ovulasyon da takip etmedim , bir dolu bir bos ilerliyoruz.
Ayip olacak belki ama, hani keyfine takiliyoruz esimle.
Nolur olmaz diye de onumuzdeki ay klinik randevusu aldik. Ben de yurtdisindayim burda asilama, tup bebek ozel kliniklerde yapiliyor. Aile doktorundan sevk alip ucretsiz islem icin gidecegiz Eylulde.
O zamana kadar akil sagligimi ve bedenimi hazirliyorum bakalim.

🙏Valla ben de bebis olsa da olmasa da unutmayacağım bunu. Doktora mı gitsem bir sorun var diye düşündüm. Degerlendir dediler ama akşam yürürken bile o acı felaketti. yok böyle bişi. Eger catlama döllenme cabasi ise dedim ben buna dayanamıyorum bebek olunca ne yapacagim karnimda. Ama iliskiyi acıdan düşünemedim ilk defa olunca da korktum. Ertesi gün hic bir şey olmamış gibi normal hayata dönünce pişman oldum yapmadigima. Ama öncesi ve sonrası değerlendirdim.
Ama içindeki o icindeki olacak mı umudunun aynısını hissediyorum ilk defa oldugu icin. Kelebek gibiyim 🫠 hayırlısı artık
Yok yok hiç gitmene gerek yok doktora. Kelebek gibi güzel haberlerle gel bize🤎

İnşallah sonucunuz olumlu olur, bu ay ben de ovülasyon testi deniyorum, hangi marka testi kullanmıştınız acaba?
Maalesef hamile değilmişim doktor adet söktürücü verdi, inşallah artık bu ay olumlu bir haber alırım. Trendyoldan aldım ovulasyon testlerini Laboquick marka, tekrar sipariş verdim bu ay yine takip edicem.

Kendime göre gecikmenin 2. Günü erken gebelik negatif. Ama adet olacak gibi de değilim pkos var ama benim adet olamamazlık gibi durumum yok her ay adetimi olurum . Adet Yarı düzenli pkos günü gününü tam tutmaz. 2 3 gündür sürekli gaz çıkışı var yemekte yiyemiyorum doğru düzgün midem almıyor 4 5 gündürde aşırı hafif bi bulantım var gün boyu süren bakalım nolacak

T
Kendime göre gecikmenin 2. Günü erken gebelik negatif. Ama adet olacak gibi de değilim pkos var ama benim adet olamamazlık gibi durumum yok her ay adetimi olurum . Adet Yarı düzenli pkos günü gününü tam tutmaz. 2 3 gündür sürekli gaz çıkışı var yemekte yiyemiyorum doğru düzgün midem almıyor 4 5 gündürde aşırı hafif bi bulantım var gün boyu süren bakalım nolacak
estleri tekrarla olmadı kan ver inşallah güzel şeyler vardır

Aynen,kendimi , psikolojimi toparlamazsam olmaz bu is. Bu ay ovulasyon da takip etmedim , bir dolu bir bos ilerliyoruz.
Ayip olacak belki ama, hani keyfine takiliyoruz esimle.
Nolur olmaz diye de onumuzdeki ay klinik randevusu aldik. Ben de yurtdisindayim burda asilama, tup bebek ozel kliniklerde yapiliyor. Aile doktorundan sevk alip ucretsiz islem icin gidecegiz Eylulde.
O zamana kadar akil sagligimi ve bedenimi hazirliyorum bakalim.
İyi yapmışsın canım biraz kendi haline bırakmak iyi gelecek hem beyni hem üreme sisemini. Ne ayıbı canım hemen hamile kalanların çoğu keyfine takılanlar zaten. Kader biz planlar yaparken başımıza gelenlerdir. Sen planlarını yap gelecek ay için belkide senin bebiş sen planlar yaparken gelicektir😘

X