Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yumurta mı civcivden, civciv mi yumurtadan diye sormuşlar onun gibi oldu🤣
Benim bu ovulasyon döneminde full rahatsız edici ağrı var sabah ve akşam. İki gün üst üste pik oldu ilk pik değerlendirdim 2. Günü değerlendiremedim ağrıdan. Bu ağrıların yumurta dollenmesi ile alakası olabilir mi. Civcivim mi yapıyor bunu 🥰😅

Kızlar tövbe haşa ilk defa bu kadar koyu gördüm 😂 sıvı alımına dikkat etmedim diye mi böyle çıktı normal denedim öyle xndnfk

Eklentiler

• IMG_6890.jpeg
    IMG_6890.jpeg
    25,6 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar çogumuz bu ayda heyecanla bekleyişte inşallah güzel haberler alırız bebişli olmazsa bidaki ay diyeceğiz artık 🫶🏻🙏🏻💖 bende kan verdim bekliyorum öyle denk geldi hastaneye geldim iş için beklerken kan vermek geldi icimden valla bilmiyorum artık 5 gün önceden kesin sonuc cıkarmı ama hayırlısı selametle rabbimden
Varsa çıkar bence bende Cuma günü vereceğim

Benim bu ovulasyon döneminde full rahatsız edici ağrı var sabah ve akşam. İki gün üst üste pik oldu ilk pik değerlendirdim 2. Günü değerlendiremedim ağrıdan. Bu ağrıların yumurta dollenmesi ile alakası olabilir mi. Civcivim mi yapıyor bunu 🥰😅
İnşallah öyledir kuzum inan içtenlikle diliyorum bunu. Bi gün hiç unutmuyorum plansız ilişki oldu gece tam çatlama günüymüş tahmini. İlişkiden sonra nasıl bi ağrı yaşadım o geceyi hiç unutmuyorum var ya. Alt karnıma yastık dayadım sıkıştırdım hatta, bacaklarıma. Öyle dayanamadım yani, hah dedim bu kadar ağrı çektiğim değsin, ama olmadı malesef. Hatta kaç ay geçti üstünden bidaha öyle yaşamadım ağrı o yüzden unutamıyorum yani

İnşallah öyledir kuzum inan içtenlikle diliyorum bunu. Bi gün hiç unutmuyorum plansız ilişki oldu gece tam çatlama günüymüş tahmini. İlişkiden sonra nasıl bi ağrı yaşadım o geceyi hiç unutmuyorum var ya. Alt karnıma yastık dayadım sıkıştırdım hatta, bacaklarıma. Öyle dayanamadım yani, hah dedim bu kadar ağrı çektiğim değsin, ama olmadı malesef. Hatta kaç ay geçti üstünden bidaha öyle yaşamadım ağrı o yüzden unutamıyorum yani
🙏Valla ben de bebis olsa da olmasa da unutmayacağım bunu. Doktora mı gitsem bir sorun var diye düşündüm. Degerlendir dediler ama akşam yürürken bile o acı felaketti. yok böyle bişi. Eger catlama döllenme cabasi ise dedim ben buna dayanamıyorum bebek olunca ne yapacagim karnimda. Ama iliskiyi acıdan düşünemedim ilk defa olunca da korktum. Ertesi gün hic bir şey olmamış gibi normal hayata dönünce pişman oldum yapmadigima. Ama öncesi ve sonrası değerlendirdim.
Ama içindeki o icindeki olacak mı umudunun aynısını hissediyorum ilk defa oldugu icin. Kelebek gibiyim 🫠 hayırlısı artık

Afetime 9 gün var ama benimde göğüslerim acıyor damarlarım belirginleşti geçen ay kimyasal yaşadım ve bu ay yine hamileyim büyük ihtimalle korkuyorum kötü bişey olcak diye yine cuma günü kan vericem gebeliğin erken öğrenmem gerekiyor kan pıhtılaşmam var iğne olmam gerekiyor çünkü
Benimde protein c eksikligim var.3 kayıp yaşadım.2 oğlum var küçük oğlumda iğne ile kucağıma aldım.suan hamileyim hemen iğne ve aspirine başladım.hic bir hamileligimde çok mutlu olamadım hep bir sorun mu olucak diye kendi kendimi yedim 😔

X