Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

hayirli olsun Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin yumurtlama gunlerinimi degerlendirmistinz belirtileriniz varmiydi
Bu ay ne ovülasyon takip ettim ne de başka bişi yaptım sadece yumurtlama günümün yüksek olduğu gün ve 2 gün öncesi değerlendirmiştik.
Sadece fazla göz kararmam ve uyku halim vardı.

Sen beni adet olacağım günün sabahında gör yataktan kalktığımda balon balığı gibi oluyorum. Geçen hafta denizde alyansım denizde çıkıverdi. Ama regl sabahları değil yüzüğün çıkması eklem yerime bile gelemiyo🤣🤣🤣
Ben yüzüğümü takamıyorum bile🤣🤣🤣 terlik giyiyorum hava sıcak diye ayaklarım mayalı ekmek hamuru gibi aralardan kabarıyor 🤣🤣

İnositolden mi acaba gerçekten? Ben hamileyken baya şişmişti ellerim ayaklarım sonra doğum oldu en gazla 6 aya ödemlerin gitmesi gerekti ama benim hiç gitmedi ödemlerim hala hamileliğimdeki gibi duruyor. Geçen doktora gittiğimde söyledim doktoruma inositolu şase olarak verdi iyi gelir dedi. Şimdi sende böyle diyince kafam karıştı
Hayatıma farklı başka bi şey katmadım ben ondandır diye düşünüyorum ama bilemedim 🫠 ayy hamilelikten şişsem keşke

Lorelailai Lorelailai canım test yaptın mı tekrar güzel haberlerin vardır inşallah sabahtan beri yazmanı bekledim yazmayınca ben sorayım dedim
Canııım bugün kan verdim. Çok şükür 850 çıktı 🥹🎉 Allah inşallah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin, çok teşekkür ediyorum sorduğun için ♥️

Ben yüzüğümü takamıyorum bile🤣🤣🤣 terlik giyiyorum hava sıcak diye ayaklarım mayalı ekmek hamuru gibi aralardan kabarıyor 🤣🤣
Ayyy pesss ben adet olduğum zaman ödem söktürücü içiyorum böyle avakadolu yeşil çaylı bişey karışım adet bitiminden bırakıyorum risk almıyım diye 🤣🤣🤣

kızlar merhaba sizlere bir şey soracağım bat 17 normalde günüm hiç şaşmaz bu ay hsg filmi çekilmiştim bugün önce kahverengi sonra kırmızı şekilde lekelenmem oldu hsg filminden dolayı mı böyle olmuştur yoksa yerleşme kanaması olabilir mi yerleşme kanaması önce kahve sonra kırmızya dönebilir mi 🙁

Öncelikle teşekkür ederim. Ben incir kürü bilmiyorum. İncir prolaktin hormonunu yükselttiği için kullanılmasını da tavsiye etmiyorum ama herkeste farklı etki yapabilir. Benim ilk Femara deneyimimde tek 18 mm yumurtam oluştu. İğne ile çatlamadı kiste dönüştü. Çünkü benim yumurtalıklarım dirençli. İkinci Femara tedavisinde iğneyi olmadan 3 4 gün önce başladım havuç yemeye. Her gün iki tane yiyordum. Etkisi olduğunu düşünüyorum çatlamaya. 3 yumurtam olmuştu 17-17-13 mm. 13 mm olanı saymadi doktorum. İğneden sonra da hiç bakmadım açıkçası olursa olur dedim kendi kendime. Ama benim döngüm 21 gün sürer. Yani iğnenin 11. Günü regl oluyorum. İlk iğnemde de öyleydi. Ama bu defa olmayınca test yaptım. Her gün biraz koyulaştı ve 14. Gün tam koyulaştı. O yüzden 14. Güne kadar sabırla bekleyin. İlk ay tutanlarda var elbette. Benim belirtilerim yeni yeni başlıyor. Yani anlayabileceğim tek belirti regl gecikmesiydi. Teşekkür ederim 💐

Merhaba birşey sormak istiyorum, benimde prolaktinim yüksek 30 civarı falan incir kürü kullanılmaması gerek ama havuçta aynı şekilde yükseltiyor diye biliyordum herhangi bir bilginiz varmı ? Bu arada hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin inşallah

X