Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Hadi hayırlısı bakalım güzel haberini bekliyoruz
Sen asilamami yaptirmistin canım kaçıncı günde test verdin
Yok canım aşılama değil bu sürpriz yumurta oldu 😁 iki tane oğlum var yaşım 39 🙈 nisan mayıs gibi deneme yapmıştık olmayınca nasip değilmiş dedik bebiş defterini kapatmıştık tatildeyken sadece bir gün korunmadan ilişkiye girdik meğer gün o günmüş 🤣 Beta değerim 36,52 çıktı

Yok canım aşılama değil bu sürpriz yumurta oldu 😁 iki tane oğlum var yaşım 39 🙈 nisan mayıs gibi deneme yapmıştık olmayınca nasip değilmiş dedik bebiş defterini kapatmıştık tatildeyken sadece bir gün korunmadan ilişkiye girdik meğer gün o günmüş 🤣 Beta değerim 36,52 çıktı
Yaaa maşallah var yani gebelik dimiii

Herkese merhaba
Bu topikin ilk hamilesiydim 😔 bana çok hayırlı gelmisti ama maalesef bebeğimin kalbinin durmasi sebebiyle 3 gün önce düşük planlandı ve bugün taburcu oldum. Daha önce düşük yapmadığım için sonraki süreçlerle ilgili hiçbir bilgim yok. Neye dikkat etmeli ne yapmalıyım pek bilmiyorum. 2-3 ay sonrasına düşünebiliriz sanırım en erken. Hayrolsun. Şimdi acım çok taze ama geçecek sanırım. Herkesin bebişine kavuşacağı günler inşallah çok yakındır. İyi günler dilerim

Candy7777 Candy7777 Canım sen gecikme yaşadığın ay yumurtalama takibi yapmış mıydın? Yumurtlama zamanında olmasına rağmen mi 17 gün gecikti?
Adetin 12.günü 13mm yumurtam vardı doktor geç yumurtlayacaksın büyük ihtimal dedi ama bu kadar da geç yumurtladığımı düşünmüyorum. Havalardan falan oldu galiba

Herkese merhaba
Bu topikin ilk hamilesiydim 😔 bana çok hayırlı gelmisti ama maalesef bebeğimin kalbinin durmasi sebebiyle 3 gün önce düşük planlandı ve bugün taburcu oldum. Daha önce düşük yapmadığım için sonraki süreçlerle ilgili hiçbir bilgim yok. Neye dikkat etmeli ne yapmalıyım pek bilmiyorum. 2-3 ay sonrasına düşünebiliriz sanırım en erken. Hayrolsun. Şimdi acım çok taze ama geçecek sanırım. Herkesin bebişine kavuşacağı günler inşallah çok yakındır. İyi günler dilerim
Gecmis olsun canım sıkma canını her şey rabbimden

Adetin 12.günü 13mm yumurtam vardı doktor geç yumurtlayacaksın büyük ihtimal dedi ama bu kadar da geç yumurtladığımı düşünmüyorum. Havalardan falan oldu galiba
Anladım canım teşekkür ediyorum. Ben de gecikmenin 6.günündeyim yarın test yapacağım tekrar. Acaba geç yumurtladım da ondan mı gecikti diye düşündüm.

Herkese merhaba
Yaaaa kuzum benim çok üzüldüm çok geçmiş olsun. Hiçbir teselli cümlesi seni teselli etmiycek biliyorum şimdi ağla içini dök ondan sonra tekrar daha güçlü ayağa kalk lütfen. Sen uğur getirmiştin topiği açar açmaz hamile olduğunu öğrenmiştin ve hemen arkandan bir çok kişiyide götürmüştün. İnşallah Rabbim tekrar nasip edecek kuzum sakın isyan etme bizim şer sandığımız aslında hayırlısıdır Rabbim bilir veren de o alanda 😔♥️ İnşallah bebeğini sağlıkla kucağına alabileceğin gebelikler nasip eder Rabbim 🙏

Kızlar benim bat 16 temmuzdu ama catlamayi 19. Günde 4 ağustosta gördüm bugün de regl oldum. Geç yumurtlamalarda adetin de geç olması gerekmiyor mu. Bilgisi olan varsa yazabilir mi rica etsem 🙏🏻

Kızlar bizim süt hormonu olarak bildiğimiz prolaktin hormonu hipofiz bezinde salgılanan gebelik sırasında salgılanmaya başlayan bir hormondur normal bir vücutta gebelik başladığında süt bezleri kendini süt vericem diye hazırlar ve lohusalık diye adlandırılan dönemde de emzirme olduğu için devam eder. Ayrıca yımırtalama döneminde de acaba birliktelik olur da ya döllenirsem diye bir tık pik yapar yani kendimi tetikte tutar gibi düşünebiliriz. Aslında bu bir tümördür ama vücutta olması gereken bir tümördür yani. Bunun harici dönemlerde eğer ki göğüslerde bi hassasiyet, ele gelen birşey, süt gelmesi, dolgunluk vb vb varsa bir uzmana gitmekte fayda var...

Zamanında sınavlar için ezberlediğim cümlelerin günlük hayatta karşıma çıkması 🤍 ben
😅😅😅😅
Hah aynen işte göğüsten süt gelmesi gebeliğe mi hazırlıyor vücut kendini demek yanlış doktor hanımcığım🤎 ağzına sağlık neye niyet neye kısmet bak bizi aydınlattın ben tümör olduğunu bilmiyodum

Adeti ya da hamileliği buzluğa bağlamak değil de kendimi rahat almak diyelim 😅
Regli ile beraber benim hastaneye git gel süreci, yumurta toplamalar transfer fln olcuak ya ondan kuzum 😅
Hahaha o zaman az daha rahata alıp şöyle diyim sana fazla fazla sandığın sütleri de buzluğa koyduğun günleri görelim 🤣🤣🤣

Hey maşallah ablacım Nisan mayıs gibi deneme yapıp o defteri bizde kapatabilseydik demek ki sen gibi şimdiye topic bebelerin olurdu🤣🤣🤣 şaka bi yana tebrik ederim çokcaa🤎🤎

Herkese merhaba
Rabbim tekrarını ve daha büyük evlat acıları yaşatmasın😔 anne babanın sağlığı yerindeyse tekrar tekrar gebe kalabilirsin umudunu kaybetme bu günler zor geçiyordur ama zorluğun derecesi bi nebze olsun hafifleyecektir. Üzüntünün hafifletecek neşeli haberlerle karşılaştırsın Allahım seni🤎

Hahaha o zaman az daha rahata alıp şöyle diyim sana fazla fazla sandığın sütleri de buzluğa koyduğun günleri görelim 🤣🤣🤣
Ayhhh ağzından ball damlıyor ArasaNilGerekcimm aminn aminn 🤲 🤲 🙏🙏 Hepimiz bunun haberini verelim, sütler fazla geliyor napıyosunuz, sürü ne arttırıyor diye fln soralımlı levellere geçelim inşallahh 🙏🙏🙏

Herkese merhaba
Çookk çokk geçmiş olsun 😔😔
Her şeyde vardır bir hayır diye düşünmeye çalış nolur 🙏🙏 Geçecek tabiki şuan çok zor senin için kim ne dese nasıl teselli etse boş... Ama günü gelince toparlanacaksın ve daha güçlü olucaksın inanıyorum 🙏
Ben en az 6 ay sonra yeniden denenebilir diye biliyorum ama özel bir durumun vardır fln onu bilmiyorum... Taburcu olurken söylemişlerdir diye düşünüyorum bazı şeyleri...

X