Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar bişey sorcam bu kaç gündür göğüs ucu hassasiyetin vardı bugünde baktım baya bı şiş biraz sıktım süt gibi aktı normalmi hamilelik belirtisi mi a

Umut vermek istemem ama olabilir, gebelik ile eş zamanlı prolaktin yani süt hormonu da salgılanmaya başlar, test verdiniz mi?

Yarın regli +1 de olabilir belli değil yarın sabah test için heyecanlıyım güzel haberle gelirim ihçallah yarın yapacak varmı test

Selam kızlar
Bugün 11 Ağustos Pazar ve ben hala regli olmadım
Bu sefer ilaçları önceden almıştık, ilaçlar dolapta beni bekliyor, transfer dönemimde yapamam diye dolaba yemek attım buzluk doldu çok şükür; tedaviye başlamak için her şey hazır ama ortada bilin bakalım ne yok eveett adet olan bir ben yok

Kızlar benim regle 5 gün kala falan göğüs hassasiyetim geçti garip bir şekilde 5 gün geciktim şimdi başladı hassasiyet ve arada regl ağrısı oluyor geçen ay geciktiğim için gecikcek galiba hasta olcam diye bekliyorum ama bilemedim şimdi göğüslerimin ucu sizlayinca tam anlayamadım ama midem falan bulanmadi tiksinti olmadı o yüzden emin de olamıyorumya

Mide bilantisi ve tiksinti genelde 6-7.haftadan sonra basliyor diyorlar simdiden olmaz zaten. Test yaptiniz mi

Mide bilantisi ve tiksinti genelde 6-7.haftadan sonra basliyor diyorlar simdiden olmaz zaten. Test yaptiniz mi
Yok yapmadım daha innovita sipariş vermiştim olmayacak bu ay da diye ama o gelirse onun testinden yapiyim bari he bide yumurtlamadan 1 hafta sonra falan duygu durum değişikliği olmuştu ayni anda ağlayıp gülmüştüm sebepsiz yere o belirti mi acaba

Bence muhakkak test yapmalısın

Yaaa canım çok sevindim test mi yaptın kan mı verdin anlatsana biraz neler yaptın. Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
Cok tesekkur ederim canim kan testi yaptiramadim cunku yurtdisindayim burda 10-12.haftaya dek ultrason da kan testi de yok. Yumurtlamayi takip etmedim, ama uygulamadaki tahmini yumurtlama gununden 2-3 gun sonra gogus hassasiyetim ve kadik agrilarim basladi. Regl haftamda da reglimden 5-6 gun once acik pembe acik kahve yerlesmeye benzeyen akinti geldi iki gun surdu. 4Agustos’ta regl olmadim. Emin olmak iicin bekledim dune kadar 6 gun gecti, sabah test yaptim bu sekilde cikti

Gecen ay kimyasal yasamistim erkenden kan verip o yuzden ondan korkup bekledim. Bir de dusugum var kendi dusmedi ilacla dusurduk 10.haftada ilk ultrasonda farketmistik. O yuzden korkuyorum ama icimi ferahlatmaya calisiyorum, dualarinizi eksik etmeyin

Eklentiler

• IMG_6543.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…