Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet hatırlıyorum küçük bir değerle öğrenmiştin galiba. Sabırla beklemen çok iyi olmuş hiç şüpheye düşürmeyecek bir pozitif. Senin adına çok çok sevindim inşallah bize de nasip olur. Mutlu sağlıklı bir gebelik geçirirsin ve kucağına alırsın inşallah canım

Kızlar bişey sorcam bu kaç gündür göğüs ucu hassasiyetin vardı bugünde baktım baya bı şiş biraz sıktım süt gibi aktı normalmi hamilelik belirtisi mi acaba
Benımde göğsümden bir kaç aydır böyle ara ara sıktılca krem gibi süt gibi bişey geliyor sol göğsümden ya gebeliğe mi hazırlıyor vücut kendını diye düsünmek istiyorum bende olabılırmı acaba

Kızlar sanki 11 i daha koyu gibi değilmi ya ovulasyon testlerim bunlar acaba gebeliktede yüksek cıkıyorya öyle bişey olabilirmi adetime 9 gün kaldı inşallah gebeliktir ya 12 ay oldu stres yapıyorum bende ister istemez rabbim nasip etsin sağlıkla selametle her birimize inşalah tez zamanda ya

Eklentiler

• IMG_1167.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_1165.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 23
Evet canim dogru hatirladin Cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin, ben de ayni guzel dilekleri sizler icin diliyorum dua ediyorum

Kızlar çatlamanın 7. Günü bugün ve adet oldum ovülasyon sonrası başlayan tek taraflı kasık ağrısı hala devam ediyor göğüs hassasiyeti de cabası. Normalde olmaz. Yerleşme de yaşadım daha önce o da değil anlamış degilim ama her şeyin hayırlısı. Çarşamba doktora gideceğim 3. Günü bitmiş oluyor ama ağrılar ve hormonlar için muayene olacağım

kimyasal olmuş olabilir mi acaba sizin genelik testi yapmışmıydınız hiç

İğne bazen ileri geri oynayabiliyor adet döngümüzle. Bende ilk çatlatma iğnemde 11. Gün olmuştum

Hayır yaptırmadım daha önce kimyasalim veya düşüğüm yoktu. Adet mutlaka 14. Gün mü olur acaba 7 erken geldi bana da çok net gördüm cunku testlerde
hayır çatlamadan 10 gün sonra adet olcam gibi gösteriyor benımde bu ay gec yumurtkama oldum cunku o yüzden yoksa dongümdeki gün sayısı aynı mesela sıcaklardan bence bunlarda değişiyor oynayabılır

Her kişinin belirtisi aynı olmaz mesela mide bulantısı tiksinti hiç olamaya da bilir, ya da göğüs hassasiyetin hiç olmaya da bilir ama asıl en belirgin belirti regli gecikmesi tabi... Blraz daha bekle vebkan testi ver bence en güvenilir yöntem o

Aşılamamın 4. Günü benim de dünden beri tek taraflı ağrım var sol tarafım ağrıyor ve solda şişkinlik hissediyorum neden acaba ya bi sıkıntı mı var acaba

Hahhahaj adeti buzluğa bağlaman efsoydu tahmini bat ne zamandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…