Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım akşama pik olur çok çok yaklaşmış. Dün boş geçtiyse bugün mutlaka değerlendir. Aslında spermde sorunu yoksa üst üste 3 günü değerlendir daha iyi
Çok teşekkürler Candy
Sperm sorunu hakkında fikrimiz yok bu daha 4. Ay
Bir saat önce yaptım daha koyu değil gece yine deneyeceğim
Sususz kalmaktan yoruldum
Pik yakalarsam süper olacak
Gecen ay 10 gün gecti bu ay da erken olur artık

Bir anda pik olup bir anda silinebiliyor. Üç gün üst üste değerlendirmeye çalış bence. Ayyy geçen ay herkes için çok kötüydü bende 16 gün gecikme oldu hiç bu kadar gecikmemişti daha önce

Bir anda pik olup bir anda silinebiliyor. Üç gün üst üste değerlendirmeye çalış bence. Ayyy geçen ay herkes için çok kötüydü bende 16 gün gecikme oldu hiç bu kadar gecikmemişti daha önce
Evet benim dün T harfi C den daha koyuydu az önce yine test yaptım baya siliklesmis catlama oldu galiba çok şükür kaçırmadan değerlendirdik heyecanlı bekleyiş başladı ama ben şimdi ayın 9 mu baz alacam gebelik testi yapmak için

Eklentiler

• 1000106665.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 39
  • 1000106984.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 26
Kuzum dün pik olup bugün silindiyse yarını 1.gün diye saymaya başlıyorsun veee ayın 21-22si cıvarı testte pozitifi görebilirsin. İnşallah yumurtlaman ayın 10u olmuş oluyor

Arkadaşlar bende bu ay yumurtlamamı 6 sında oldığunu düsündüm galiba yumurtlama dönemine girdiğim zamandı o cok anlayamadım akıntım fazlalasmasından ve kasık ağrısından anlıyorum normalde ama şöyle bişey oldu ayın 8 inde beşli ovulasyon testi aldım ve yaptım akşam 10 da ayın 9 undada yaptım öğlen gibi 9 unda daha belirgin cıktı sanki ya da bana öyle geldi ayın 10 unda yaptıgımdada daha silik cıktı bunlara göre ekliyorum

Eklentiler

• IMG_1150.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1154.jpeg
    81 KB · Görüntüleme: 36
9unda gece pik olmuş olabilir 10unda daha silik çıktıysa. Bu pik olaylarında 1 saat bile fark ediyor

Kızlar bire bir stres atmaca bebek yeleği
Eline saglik canım çok şeker olmuş inşallah giydirmek de nasip olur bebisinize bende kendi çapımda örmeye çalıyorum ama daha çok stres ediyor beni kendimle yarışıyor gibiyim hemen bitsin istiyorum benim bebiş gelmeye niyetlenmeyince bende yegenlerime verdim yaptiklarimi

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-14-19-21-26-892_com.whatsapp.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20240118_220453.jpg
    126,3 KB · Görüntüleme: 37
Hepsi birbirinden güzel olmuş sen bohcasini hazır tut kim bilir ne zaman gelir geldiğinde hazır olsun

Hepsi birbirinden güzel olmuş sen bohcasini hazır tut kim bilir ne zaman gelir geldiğinde hazır olsun
İnşallah biran önce gelsin de daha neler neler yaparım ona arkadaşlarım teyzeleri anneanne babaanne herkes hazırda bekliyo zaten yeter ki gelsin herşeyi el birliğiyle bikac ayda hazır miniğimin

Yaaaa canım benim asıl sen nasılsın ben iyiyim aynı kovalamaca. Hoşgeldin hemen ekliyorum
Iyi olmana sevindim canim ben de iyiyim cok sukur Turkiye’den geldim hemen calismalara baslayalim istedim ama sonradan esiminin antibiyotik kullandigini hatirladim. Devam edip etmemek de kararsiz kaldik

Bu donemde eslerin antibiyotik kullanmasi spermleri etkiler mi? Ya da dollenme durumunda fetusu olumsuz etkiler mi? Bu konuda bilgisi olan var mi?

İyi olmana sevindim canım erkeklerde antibiyotik kullanımı pek etkileyeceğini sanmıyorum ama yine de sen bilirsin. Google amca ne diyor bu konuda

Yaaa çok tatlı hele şu çiçekli olana bayıldım ellerine sağlık canım inşallah hamile kalınca koskoca 9 ayın olacak bebişine örmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…