Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Amaaann hiç sallamam sadece bi keresinde Ella alırken utanayazmıştım onda da amaann yasak ilişki yaşamadığımı ben biliyorum onlara ne diye telkin ettim kendimi
Vayyyy yasak ilişki falan alengirli yanarlı dönerli ilişkiler ha ok ok

Gebelik testi yaptinmi bazen ustüne görme olabiliyor degilsen zaten erken yumurtlamissin bendede olir adet erken biter 4 .5.6.gunler yumuttamam olmustü

Kızlaaaarrrr çatlıyorummmmm ayol şimdi sayacam yarından itibaren 14. Gün adet olmam lazım normal şartlarda erken gelirse 4 ayda ki gibi 5 gün falan erken gelir

Merhaba hanımlar.aranızda vifolic kapsül hap kullanan var mı? Bugün doktor verdi. Folik asit, omega3 B vitamini için. Nasıl bi ilaç acaba

Herkese Merhaba
Candy7777 cim nasilsin?Yeni topikin hayirli olsun canim ben de geldim araniza bu ay yeniden niyetlendik ovu donemindeyim bakalim nasip kismet Bu ay hepimiz guzel sonuclar alalim insaallah
Sat 23 Temmuz
Bat 22 Agustos

Merhabalar ben ilk defa bu ay tedaviye başladım reglim 5. Günü klomen başladım 12.gun 6mm yumurta 4 tanede küçük yumurta vardı. 15. Gün 19mm yumurta ve diğer tarafta 6mm 2 de küçük yumurta vardı. 16. Gün catlatma iğnesi oldum iğneden 2 Gün sonra yani dün ilk aşılamamı yaptı doktor. Bugün progestan kullanmaya başladım hafif karın ağrısı ve şişkinlik hissediyorum asilamadan sonra da çok az kanamam oldu başka bir his yok normal mi

14 gün sonra test verecekmisim bugün biri atlattım kaldı 13 zaman geçmiyor

Aynen öyle oluyor canım zaman asla geçmiyor
Kasik ağrıları batma sürekli idrara sıkışık gibi hissetme oluyor. Tutunma olursa da karın kasik ağrıları bıçak saplanma gibi ağrılar gaz sancısı yapıyor. Sırt ağrısı ve bacaklarda çekilme de olmuştu bende tabi benim bebişim tutunamadı düşükle sonuçlandı ama inşallah sizin pozitif olur ve sımsıkı tutunur moralinizi de yüksek tutun ve bol dinlenin ben hiç kalkmadim tuvalet ve yarım saat yavaş yürüdüm evin içinde sadece

Normal geçiyor günüm yemek ve bulaşık eşimle hallediyorum temizlik yapmıyorum asilamadan önce eşimle temizlemistik ani hareketlerde başım dönüyor zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…