Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

merhabalar bende yeni kayıt oldum hep buralardaydım ama kısmet bugüneymiş bende de çikolata kistleri var doktr ilk muaynede ameliyat filan demişti ama 15 gün önce rahim filmi çektirdim temiz çıkmış yumurtlaman da iyi 6 küsur bir problem görünmüyor denemeye devam edin deyip gönderdi bu arada progesteron a baktı 12 çıktı diğer hormonlarında iyi dedi ama yaşım var biraz kafam çok karıştı kızlar inşallah tez zamanda kavuşuruz bebişlerimize

İnşallah İnşallah İnşallah İnşallah

Candy7777
Günaydın kızlrbu sabahkı testim bugun adet günüm diger testler hatalıymıs burdan bunuda görmüş oldum bu testede hfif gölgelik car bundan sonra t çizgisi patlayıncaya kadar kırmızı olursa öyle inanıcam

Eklentiler

• IMG_2012.jpeg
    149,1 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_2011.jpeg
    155,5 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_2010.jpeg
    154,8 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar günaydın ilk resim dün ki ovulasyon testler ikinci az önceki yaptığım dün pik ve bugün silinmiş yani yumurta çatlamış oluyo değil mi

Eklentiler

• 1000106665.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 45
  • 1000106791.jpg
    46,7 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar biz yaklaşık 5 aydır korunmuyoruz ama maalesef gebelik olmadı. Ovülasyonla takip etmek istiyorum ama hiçbir bilgim yok internetten sipariş vereceğim önerdiğiniz marka var mı

Yine ben yine test bu sefer sabah ilk çişimle yaptım ilk resim düne ait diğerleri bu sabah. Ayrıca normalde dünkü resimdeki test kuruyunca kayboldu gölge bugün yaptığımda duruyor karartı

Eklentiler

• IMG_7632.jpeg
    45,4 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_7622.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_7625.jpeg
    55,8 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…