Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Herkese Merhaba
Candy7777 Candy7777 cim nasilsin?Yeni topikin hayirli olsun canim ben de geldim araniza bu ay yeniden niyetlendik ovu donemindeyim bakalim nasip kismet🥰 Bu ay hepimiz guzel sonuclar alalim insaallah🌸
Sat 23 Temmuz
Bat 22 Agustos
Yaaaa canım benim asıl sen nasılsın 🤗 ben iyiyim aynı kovalamaca. Hoşgeldin hemen ekliyorum

Normal geçiyor günüm yemek ve bulaşık eşimle hallediyorum temizlik yapmıyorum asilamadan önce eşimle temizlemistik ani hareketlerde başım dönüyor zaten
Zaten iki kişi olunca pek kirlenmez eşiniz yardım ederek arada temizlesin evi dediğiniz gibi ani hareket ve zorlayıcı işlere siz karışmayın inşallah rabbim emeklerimizin karşılığını kat kat versin hayırlı evlatlar nasip etsin 🤗 🌹

Pik değil dimi kızlar

Eklentiler

• 1000024412.jpg
    1000024412.jpg
    137,9 KB · Görüntüleme: 41
Sat 24 Temmuz batı Şuan bilemiyorum bir hafta arayla tekrar regl oldum doktora göründüm bugün normal olmayan kanamamın olduğunu söyledi bu ay çocuk tedavisi durdu, kanamanın sebebini bulacak smear testi falan yaptı, 20 gün duphaston kullanacağım. Bu süreçte korun dedi

7 defa çatlatma ignesiyle denedim 1 aşılamam var negatif oldu hep şuan çatlatma iğnesi yapali 12 gün oldu yine korkuyorum olmayacak diye
Anladım çatlatma iğnesiyle 7 kere falan deneyebiliyor muyuz bana Dr 3 hakkın var demişti de. Geriye bi tüp bebek kalmış anladığım kadarıyla inşallah tez zamanda kavuşursun bebeğine🤎🤎🙏🙏

Anladım çatlatma iğnesiyle 7 kere falan deneyebiliyor muyuz bana Dr 3 hakkın var demişti de. Geriye bi tüp bebek kalmış anladığım kadarıyla inşallah tez zamanda kavuşursun bebeğine🤎🤎🙏🙏
Ben üst üste olmadim hep ayrı zamanlarda oldum eşim iş dışında olduğu için 5 kez olduktan sonra negatifolunca bıraktım sonra kendiliğinden tedavisiz oldu düşük yaptım şuan yine çatlatma iğnesi denedim bakalım hayırlısı olsun güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ☺️🤗

X