Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İnşallah yerleşme kanamasıdir canım

Kızlar gebelikte önce LH mi yükseliyor yoksa beta mi biliyor musunuz ? Ovülasyon testiyle de sanırım tespit edilebiliyor onu da takip etsem mi bilemedim

Bende de bu ay aynısı oldu hemen test yaptım negatif ertesi gün tekrar yaptım yine negatif bi test yapmayı dene umarım yerleşmedir

Ben de bu ay yumurtlamaya baklamdim valla. Adetten sonra biz de aynen bir dolu bir bos ilerliyoruz bir de hep modumu yuksek tutmaya calisiyorum, komedi filmleri fln bakiyorum hep.
Ben hasan Can kayaya sardım ha biraz bel altı ama sinir stres alıyor adam ya cok tatlı

İnşallah klomen işe yarar bebeğim ben biraz umutsuz başlamıştım ondan bende işe yaramadı

Slm kızlar ben 1 ağustosta adet oldum 4 ağustosta bitti ama dünden beri kasık ağrım ve batmalarim çoktu ve şüphelendim ovulasyon yaptım az önce ve T çizgisi daha koyu yani pik degilmi bu foto atıyorum erken mi yumurtladim anlamadim şimdi resimden daha koyu oldu

Eklentiler

• 1000106647.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 29
selam ben de senin gibi 1.08. de oldum 4.08 de bitti
ve sonrasında aşılama için tedavi başlattık. 2 yumurta var iğne le yumurta büyüttük salı sabah aşılama yapılıcak
inşallah olur güzel haber alırız.
yani dicem bugünleri değerlenir bir dolu bir boş doktor bana öyle dedi :)

Evet canım erken yumurtlamışsın. Belki bu ay 2 kere yumurtlama olabilir. Bence akşam bir daha yap çatlamayı da gör

Kuzum tedaviye başlamana çok sevindim. Bana klonen çok geliyordu hatta ikiz gebeliğimde onunla olmuştu. İnşallah sana da iyi gelir ve güzel haberi beraberinde getirir
Sağol kuzum inşallah hepimiz güzel haberi veririz. Sen ne durumdasın? Sonuçların ne zaman çakacak

Evet canım erken yumurtlamışsın. Belki bu ay 2 kere yumurtlama olabilir. Bence akşam bir daha yap çatlamayı da gör
Geçen ay 16 da pik gördüm 17 de siliklesti bu ay neden bu kadar erken oldu acaba aşırı kasik ağrısı ve bel ağrısı var dünden beri hadi hayırlısı 2 defa yumurtlamak 1 ayda 2 şans demek

Her gece valla çünkü çok istiyoruz işi bıraktım ben bebek için stres yapmiyim diye

İnşallah beraber güzel haber alırız ay sonunda beraberiz o halde

Geçen ay 16 da pik gördüm 17 de siliklesti bu ay neden bu kadar erken oldu acaba aşırı kasik ağrısı ve bel ağrısı var dünden beri hadi hayırlısı 2 defa yumurtlamak 1 ayda 2 şans demek
Kuzum haziranda bende aynısını yaşadım. Adetin son 4 veya 5. Günü yumurtladım. Dediğin gibi adetten sonra hiç geçmeyen kasık ve göğüs ağrısı vardı bende. Bende adet bittikten 1 gün sonra test yaptım pike yakındı sonraki günler silikleşti. Zaten adetimin 4. Gününden sonra 14 gün sonra tekrar adet oldum. Ben sonradan farkettim erken yumurtladığımı gebelik olmadı ama sen bugünleri değerlendir inşallah güzel haberler verirsin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…