Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Günaydın kızlar sırasıyla yaptıgım testler 07-08 /08-08 /09-08 gittikce koyulastı gibi geldi ama test hatasıda olabilirmi onu bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_1989.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_1995.jpeg
    22,8 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_1996.jpeg
    140,4 KB · Görüntüleme: 44
Valla kuzum bende söküldü dedim ama biraz az geliyor notmalde adetin 1-2.günleri dışarı adımımı atamazdım çok geldiği için ama şuan gayet rahatım zorlamıyor. Bana doktorum lekelenme gördüğün an 1.gün olarak sayacaksın kanı öyle vereceksin dedi. Soğan kürü yapıyorum ya acaba o mu etkiledi

Merhaba kızçeler, daha önce yerleşme kanaması yaşayan varsa bilgilendirebilrse çok sevinirim reglime 3 gün kaldı (normal şartlara göre) . Kasık, karın, bacak , bel , göğüs ağrısı yaşıyorum 8-9 gündür genel olarak tüm belirtileri hissediyorum :/ (psikolojikte olabilir tabi bilmiyorum ) reglime normalde 3 gün var ama bu sabah idrarımı yaptıktan sonra peçeteye yumurtlama akıntısı şeffaf akıntı geldi içinde çizgi çizgi açık renkli hafif kan vardı. Bu yerleşme kanaması mı sizin yerleşme kanamanız olduysa ne miktarda nasıl ve ne zaman oldu bilgi verebilir misiniz lütfen üzülsem mi sevinsem mi bilmiyorum kasık ağrımda arttı gibi

Gögüs hassasiyeti ve karın agrım var ümitlenmekde istemiyorum gevtiğimiz aylardada buna benzer birsey yasadım ama bu sefer test markası farklı kan verirkende utanır oldum ya
Utanma kız parasını veriyorsun sonuçta bedavaya yapmıyorlar. Bu yestin markası farklı ve gitgide koyulaşmış bence vermelisin

Evet evet bana da öyle demişti doktorum ama dün gerçekten çok az gelince tereddüte düştüm. Ama şimdi artmaya başladı. Valla kuzum bilmiyorum ama bu tarz bitkisel şeyler bana biraz risk gibi geliyor. Yapıp faydasını görende çok ama. Ben zaten hormonlarım bozuk iyice bozmayayım diye cesaret edemiyorum mesela. Ama normalde soğan kürüne söktürüyor diyorlar hep. Kaçıncı günün soğan küründe

Öyle diyorlarda ben daha önce yaptım bu kürü hiç zararını görmedim. Adetle başladım 3.gün oluyor kuzum yine yakınız seninle. Satlar bir gün var arada

Utanma kız parasını veriyorsun sonuçta bedavaya yapmıyorlar. Bu yestin markası farklı ve gitgide koyulaşmış bence vermelisin
Yarın bat pazartesiye randevum var hormon baktırmak için almıstım bugun alabilirsem birde erken gebelik almaya calısıcam en azından netlesir değilmi

Yarın bat pazartesiye randevum var hormon baktırmak için almıstım bugun alabilirsem birde erken gebelik almaya calısıcam en azından netlesir değilmi
Evet öyle yapsanda olur. Hormon baktırmak için aldığın randevuda gebeliğini konuşmak için gidersin belki de inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…