Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bizde adet bitiminden beri bi dolu bi boş ilerledik bugüne kadar. 20 mm yumurtam varmış çatlamış demedi Dr da. Bugün kayınpederim geldi olur mu olmaz mı fikrim yok valla 😅 inşallah güzel haberler verebiliriz birbirimize 🤩🤎
Ben de bu ay yumurtlamaya baklamdim valla. Adetten sonra biz de aynen bir dolu bir bos ilerliyoruz 😅 bir de hep modumu yuksek tutmaya calisiyorum, komedi filmleri fln bakiyorum hep.

Merhaba kızçeler, daha önce yerleşme kanaması yaşayan varsa bilgilendirebilrse çok sevinirim :KK43: reglime 3 gün kaldı (normal şartlara göre) . Kasık, karın, bacak , bel , göğüs ağrısı yaşıyorum 8-9 gündür genel olarak tüm belirtileri hissediyorum :/ (psikolojikte olabilir tabi bilmiyorum :KK43: ) reglime normalde 3 gün var ama bu sabah idrarımı yaptıktan sonra peçeteye yumurtlama akıntısı şeffaf akıntı geldi içinde çizgi çizgi açık renkli hafif kan vardı. Bu yerleşme kanaması mı sizin yerleşme kanamanız olduysa ne miktarda nasıl ve ne zaman oldu bilgi verebilir misiniz lütfen :KK43: üzülsem mi sevinsem mi bilmiyorum :KK43: kasık ağrımda arttı gibi :KK43:
Regl den 1 gün önce yaşamıştım canım. Kahverengi 1 kez silmeyle gelmişti bir daha olmadı. Ertesi günü kaşık bel ağrısı başlamıştı. Beta 45 ti yerleşmenin ertesi günü

Regl den 1 gün önce yaşamıştım canım. Kahverengi 1 kez silmeyle gelmişti bir daha olmadı. Ertesi günü kaşık bel ağrısı başlamıştı. Beta 45 ti yerleşmenin ertesi günü
Anladım teşekkür ederim. Benimde bu sabah başladı o da peçete sildiğimde şeffaf akıntı içinde açık renk iplik gibi kan vardı incecik. Kasıklarım karnım ve belim 1 haftadır ağrıyo hala ağrıyo. Regl kanaması değldir umarım daha 3-4 gün vardı reglime :KK43: teşekkür ederim tekrar

Canım bende gelen giden yok bel ağrım var kasıklarım ağrıyor bir de gazım var ama 6 sında evde test yaptım çıkmadı bekliyorum adetimi o yüzden yazmadım dün regl ağrıları başladı bugün geçti birşey anlamadım ben de

Teşekkür ederim belirtilerim adet olacak gibi karın bel kaşık ağrım ve kasıklarımda çekilme vardı adet olamayınca test yaptım pozitifti inşallah sende en yakın zamanda bu güzel haberi alırsın
Canımm çok teşekkür ederim. Sen de inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini 💕💕

Kızlar ben doktordan çıktım. Rahmin iyi dedi. Kist falan oluşmamış. Tedaviye başlayabiliriz dedi. Ben daha önce 3 ay femara kullandığım için bu sefer klomen deneyelim dedi. Hormonlarıma bakmak için kan verdim. Yarın ilaca başlıyorum. 10 gün sonra kontrole gidicem. Yeni ay inşallah yeni umutlarla musmutlu haberler alırız 🌸🌸 Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek goldBride goldBride

X