Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kuzum haziranda bende aynısını yaşadım. Adetin son 4 veya 5. Günü yumurtladım. Dediğin gibi adetten sonra hiç geçmeyen kasık ve göğüs ağrısı vardı bende. Bende adet bittikten 1 gün sonra test yaptım pike yakındı sonraki günler silikleşti. Zaten adetimin 4. Gününden sonra 14 gün sonra tekrar adet oldum. Ben sonradan farkettim erken yumurtladığımı gebelik olmadı ama sen bugünleri değerlendir inşallah güzel haberler verirsin bize 🌸
Hep beraber alalım güzel haberi akşam bidaha yapacam bakalım çatlama olmuş mu yada yarın yapayım kesin olsun

Sende yumurta mı büyütmedi
Evet 17 mm de kaldı yumurtam ama ovitrelleyi vurduk olmadı. İkincisinde 19 mm di yine vurduk da işte kayınvalidemin vefatına denk geldi ilişki olmadı. Üstüne ay sonu adet oldum bidaha da gitmedim artık dinleneyim diye. Bu ay klomensiz 20 mm Di dün Dr söyledi işte.

Burda başka topiklerden etkilendim hep klomen kist yapıyo falan yazmışlar hiç bende kist falan yapmadı. Sadece klasik hormon şeysi olduğundan duygu durum bozukluğu yaşadım gülüyorsam ağladım falan😅😅😅
Benim en büyük korkum kist. Ay duygu durum bozukluğu beni çok etkilemez hep bozuk çünkü duygu durumum ahahahahahhahaha

Vücudunu tanıyorsan anlarsın tabi ki
Doktora gittikten sonra bu ay çok umutluyum çünkü ben Yasmin kullanıyorum 2 yıldır ve bu ikinci ayım yasmini bırakalı doktor bu ay kalabilirsin kalmazsan Eylül gibi dedi rahmin tertemiz ve çok sağlıklı yumurtalıkların iyi gorunuyo dedi 🥰inşallah bu ay yüksek değerler görürüz kanda

Evet 17 mm de kaldı yumurtam ama ovitrelleyi vurduk olmadı. İkincisinde 19 mm di yine vurduk da işte kayınvalidemin vefatına denk geldi ilişki olmadı. Üstüne ay sonu adet oldum bidaha da gitmedim artık dinleneyim diye. Bu ay klomensiz 20 mm Di dün Dr söyledi işte.
Benim femarada büyüdü yumurtlarım bundada büyür diye düşünüyorum aslında tabi ama yumurtalarım bu ay ki keyfine bağlı tabi her şey 😂😂😂

Doktora gittikten sonra bu ay çok umutluyum çünkü ben Yasmin kullanıyorum 2 yıldır ve bu ikinci ayım yasmini bırakalı doktor bu ay kalabilirsin kalmazsan Eylül gibi dedi rahmin tertemiz ve çok sağlıklı yumurtalıkların iyi gorunuyo dedi 🥰inşallah bu ay yüksek değerler görürüz kanda
Ya ben bide doğum kontrol kullanıp bırakmak istiyorum ilkinde ella kullanıyodum ilişkiden iki saat sonra adet olunca ella almaya da gitmedim eczaneye. Doğum kontrol hapları acaba doğurganlık arttırıyor mu acaba

İnşallah inşallah 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Ya ben bide doğum kontrol kullanıp bırakmak istiyorum ilkinde ella kullanıyodum ilişkiden iki saat sonra adet olunca ella almaya da gitmedim eczaneye. Doğum kontrol hapları acaba doğurganlık arttırıyor mu acaba
ayb0420 ayb0420 hahaha yazarken bile heyecanlanıp aynı cümlede iki kere acaba demişim hahahahahah ben bunu bi denerim kesin 🤣🤣🤣🤣🤣

Arttirmiyo canım ben geçen ay içmedim hapı hamile kalamadim doktora gittim hapın etkisi ortalama 2 ayda vücuttan atiliyo hormonlar normale donuyo dedi çok şükür hirmonlarima baktı normale dönmüş dedi bu ay umutlarını yüksek tut olabilir dedi o yüzden bence kullanma canım

Arttirmiyo canım ben geçen ay içmedim hapı hamile kalamadim doktora gittim hapın etkisi ortalama 2 ayda vücuttan atiliyo hormonlar normale donuyo dedi çok şükür hirmonlarima baktı normale dönmüş dedi bu ay umutlarını yüksek tut olabilir dedi o yüzden bence kullanma canım
Ama ben düzenli almadım. Ella 72 saat içinde içiliyor Ya kaçamak olduğu ilişkilerde almıştım sadece

X