Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Arkadaşlar reglime 6 gün var ovulasyon testim böyle çıktı ve genelde hep düzenli regl olurum bu ne demek bilen var mı
Arkadaşlar bunun üzerine bu sabah ilk idrarla test yaptım hayalet bi cizgi gibi bisey gördüm olmuş olabilir mi ya yardım edin içim içime sığmıyor lütfen

BENİMDE 28-30 ARASIYDI 36 GÜNDE OLDUM. ACELE ETMEYİN MEVSİMSEL GERÇEKTEN BU AY

BENİMDE 28-30 ARASIYDI 36 GÜNDE OLDUM. ACELE ETMEYİN MEVSİMSEL GERÇEKTEN BU AY

Kesinlikle mevsimsel.Beklemek can sıkıcıymış baya.Bir an önce yoluma bakmak istiyorum.İlk defa ovulasyon testi deneyeceğim onun heyecanı var sabırsızlanıyorum sanırım.

Kesinlikle mevsimsel.Beklemek can sıkıcıymış baya.Bir an önce yoluma bakmak istiyorum.İlk defa ovulasyon testi deneyeceğim onun heyecanı var sabırsızlanıyorum sanırım.
Aynen öyle sıkıcı iyi yönden bakalım hayırlısıyla olsun. Stres yapmadan testleri kullan etkiliyor. Ben 3 aydır kullanıyorum tek tüpüm alındığı için denk getiremedim henüz. Yürüyüşler yap sağlıklı beslen inşallah sağlıkla gelsin bebeişlerimiz :)

Insallah canim.Ben 2 aydır denemeye basladım.Senin ilk mi olacak?Ben 3.dusunuyorum nasipse.Bu ara çok sağlıklı beslendigim söylenemez.Haftada 3-4 gün yürümeye çalışıyorum.Aslinda baya stresli bir dönemden geçiyorum onun etkisi de olabilir mevsimselligin yanında.Hayirlisi olsun hepimizin hakkında.Rabbim vicdanlı merhametli dileyen herkesin kucağını doldursun.

Arkadaşlar ben mi yanlış görüyorum ya var gibi sizde bakar mısınız lütfen reglime 6 gün var

Eklentiler

• IMG_5359.jpeg
    101,3 KB · Görüntüleme: 5
Ne güzel 3 defa nasip eder rabbim inşallah. Ben 4 yıllık evliyim düşüklerim, kürtaj, dış gebelik tüpüm alındı, kalbi duran gebeliğim oldu. 4 defa tüp denedim. Şimdi bir doktor buldum detaylı tahiller yaptım cuma günü kontrole gideceğim bakalım neler diyecek. Benim serüvenim uzun oldu ama rabbim bebek kokusunu bana da nasip eder inşallah bekliyorum.

Allah sana en güzeliyle hayırlısıyla kısa sürede nasip etsin.Bütün zorlukları misss gibi evlat kokusuyla unuttursun.Tek tüp ile hamile kalanları okumuştum.İnsallah bu doktor ile hayırlı müjdeli haberi alırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…