Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bu ay tanıdığım hiç kimse adet olmamış sıcaklardan mı acaba bende 2 ay gecikmeli söktürücüyle oldum şimdi de yumurtlama yok pcos var ama yumurta görünmüyor dedi doktor letrol kullanmıştım sancilarla kalakaldık bu ay 🤦🤦

Bu ay çok kötü hiç benimde böyle olmazdı, tarlusal kullandım hap bittikten tam 10.gününde oldum , 19 gün gecikti. Şimdi de adet biter bitmez ovu ya başladım bugün 17.günüm yok pek olmadı daha kafayı yicem , neden böyle oluyo anlamadım 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Ya bizde sorun yok diyorlar. Kimyasal gebelik yaşayıp duruyorum. Ama illaki var bir şey.
Eşimin morfoloji 4 çıktı doktor sıkıntı değil dedi ama bilemiyorum 😕
Kimyasal gebeliklerime çözüm arıyorum, net bir şey de bulamıyorum. 🥲
Eşli kromozom analizi 👌👌 şehir hastanelerinde yapıyorlar yaptırın siz de bence

Bence hamilesin canım🥰 resmen içim umut doldu. Böyle güzel haberler (hele ki doktorların hiççç olmaz dedikleri kişileri) görünce insan hiçbir şeyin imkansız olmadığını anlıyor. Yarınki testini de merakla bekliyorum. Buraya da atarsın😊inşallaha sağlıcakla devam eder🙏
Dilerim sağlicakla ,hepimiz için güzel bir ay olsun 🙏🥰💗Tamamdir aticam 😊Elbet nihayi sonuç için dönüşü beklemem gerekecek ama vardır bunda da bir hayır .💗💗

Bu ay çok kötü hiç benimde böyle olmazdı, tarlusal kullandım hap bittikten tam 10.gününde oldum , 19 gün gecikti. Şimdi de adet biter bitmez ovu ya başladım bugün 17.günüm yok pek olmadı daha kafayı yicem , neden böyle oluyo anlamadım 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Benim normalde de oluyor ama uzun süreli değil ve letrole çok güzel tepki verip büyüyor doktor 18. Günün sonunda yumurta büyümeyince git ne zaman adet olursan tekrar gel bu ne inatçı yumurta hiç büyümüyor bile diyip nazikçe odadan kovdu beni 😂 Rabbim emeklerimizin karşılığını tez zamanda bal böceklerimizle taçlandirsin inşallah yanlizca elimizden emek verip dua etmek geliyor 🤷🏻‍♀️

10 gündür adet bekliyorsun birazda beni bekle 🤪🤪🤪🤪 yarın işten çıkınca alır yaparım kuzum ölü gibi uyumuşum çünkü 😂 ama illa test görmek istersen lh yapabilirim ahahhahahahaha 😂😂😂😂
Ahahaha beklerim tabi beklemem mi hiç 🤣🤣 yok Lh heycanlandırmıyor. Benimki geliyor galiba belim koptu kopacak yarına gelir inşallah

O zaman bu ayda geç yumurtlayacaksın demek ki. Koyulaşma var mı testlerinde
Bak atayım bi sana kuzum
IMG_0486.png

Benim normalde de oluyor ama uzun süreli değil ve letrole çok güzel tepki verip büyüyor doktor 18. Günün sonunda yumurta büyümeyince git ne zaman adet olursan tekrar gel bu ne inatçı yumurta hiç büyümüyor bile diyip nazikçe odadan kovdu beni 😂 Rabbim emeklerimizin karşılığını tez zamanda bal böceklerimizle taçlandirsin inşallah yanlizca elimizden emek verip dua etmek geliyor 🤷🏻‍♀️

İnşallah canım inşallah en kısa zamanda nasip eder rabbim sağlıcakla 🥹🙏

Dilerim sağlicakla ,hepimiz için güzel bir ay olsun 🙏🥰💗Tamamdir aticam 😊Elbet nihayi sonuç için dönüşü beklemem gerekecek ama vardır bunda da bir hayır .💗💗
İnşallah 🙏 Tabiki bizim şer sandığımız aslında bizim için en hayırlısı oluyor yaşanan her şeyde vardır bir hayır diyip yolumuza devam edicez😊

X