Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Senin kaçıncı günün bugün :)
Ben artık regli bekliyorum ya ama ay boyunca hiç görmedim yumurtlama, zaten pazartesi günü doktora gittiğimde de 2 yumurtan var şuan demişti, onlar da muhtemelen ben uyurken fln canları istediği bi ara oluştular yakalayamadım

Herkese merhaba En negatifinden bir doktor kontrolünden (tüp bebek bile zor dedi) sonra takip etmeye başladım formu .Sat 4 Temmuz bat 1 Ağustos .3 ağustos digital test hamile değilsin dedi ,4 ağustos basit bir test hafif pembe çizgi gösterdi. Bugün normal test bulamadığım için tekrar digital denedim 1,2 haftalik hamilesin yazısı çıktı. Hala umutlanamiyorum çünkü doktor 12 sinde yani 9.gün gördüğü 13 mm folikulu de ciddiye almamıştı. (Tüm hormon değerleri normal ancak amh <0.1 çıktı).ovulasyon da hemen hemen her gün denedim .Doktor imkansız değil ama bir mucize gerek dedi :)o mucize gerçek olursa birilerine de umut olsun diye böyle uzattım lafı:)))

Eklentiler

• Screenshot_20240806_173127_Premom.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 58
  • 20240806_170221.jpg
    140,5 KB · Görüntüleme: 42
  • 20240804_201947.jpg
    162,1 KB · Görüntüleme: 54
Hamile misiniz anlamadim simdi
Ona göre halay mendiliyle gelecegim

Hamile misiniz anlamadim simdi
Ona göre halay mendiliyle gelecegim
Ahhh ben de arafta kaldım sabah tekrar yapicam .Çok sansliyimdir dağ başı tatiline denk geldi Pazartesiye kadar testi izlerim sanırım ve eğer doğruysa doktorla yapacağım konuşma metnini tasarlarim :))) bu arada ben testinizde çok net pembe görüyorum benim digital hamile demeden önce yaptığım 5 dakikadan biraz sonra pembelesmisti .

Benim ne oldu acaba bugün 17. Gün daha koyulaşmadı beklemedeyim bakalım

Yaa telefondan anlaşılmıyo ama çok hafif de var gibi yaa... Ama umutlandırmak da istemedim...
Aslında bugün test yapma günün dimi senin?
Akşam kan ver bence boşver evdeki testleri
Vallahi cildirmalik gözümle görüyorum ama cekerken is yerinde oldugumdan acele edip cektim
Esim isten almaya gelmezse bugunde gidip veremem kalir

Bende şey düşünüyorum ben namaz kılıyorum dua ediyorum neden olmuyor e bugün Allah inancı olmayan arkadaşım hamileymiş bazen çok dar düşünüyorum ben

Hajahja onunda belki sınavı evladından olacak bilemezsin ya da evlat sevgisiyle Allah a dönecek

Eşiyle ilişkileri pamuk ipliği ama çocukla işte bağlanıyorlar sanırım üçüncü rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin huzurlu yuvalar versin ben hamile kalırsam hemen söylemiycem kızlarım siz hariç kimseye bugün yumurtlama günüm dün ikisi de pozitifti bugün piktir dua edin bana da rabbim yine sevinçten ağlatsın

Canım 3 aylık sürecin ilk ayında çatlatma iğnesi denedik olmadı, bu ay aşılama denedik olmadı gibi duruyor suan 10. Gündeyim, son bir ayımız kaldı onda da hiçbir şey yapasım yok inan
Yapma o zaman ya akışına bırak belki öyle olacak
Olmazsada operasyondan sonra olur Allahın izniyle, çok kişide duydum ameliyat sonrası sağlıklı hamile kalanı
Bir şey daha sorsam canım, eşinde varikosel çıkmış ya sayıda sıkıtı var mıydı peki?
Eşimin sayıları normaldi ama bende acaba varikosel var mı diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…