Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Anladım canım geçmiş olsun, varikosel operasyonu sonrası çok gebe kalan varmış.
Eğer 3 ay boyunca olmazsa hiç üzülme en kötü operasyon sonrası olur inşallah
Canım 3 aylık sürecin ilk ayında çatlatma iğnesi denedik olmadı, bu ay aşılama denedik olmadı gibi duruyor suan 10. Gündeyim, son bir ayımız kaldı onda da hiçbir şey yapasım yok inan

Gaza geldim yapıcam be Bence 10. Günü bekle sende eğer hala sökülmezse o zaman yap

Gerçekten bu testlerden artık illallah ettim ya bak senin kaç gündür silik çıkıyor beta 1.20 ama nasıl bu betaya silik çıkarıyor ayar oluyorum artık her şeye
Valla bilmiyorum canim en net sonuc 12 ve 14 gun kanda alirsin başka türlü imkani yok.dogal yol olsa geç döllenme derizde ne bileyim
Bugün modum düştü yine her negatifte kendimi kadin olarak hep ama hep yetersiz görüyorum
Pozitif görsem kendime bile yeterli geleceğim o kadar bunaldim
Asla isyan etmiyorum etmem de ama her negatif sanki beni her seyden uzaklastiriyor

Selammm umutsuz olmak yokk
Ben bu ay ilk defa deniyom aşılamam yapamam dediklerimi yapıyom göbüşten iğne vuruyom kendme inaşşallah zahmetsiz rahmet olmazmış
Bol bol dua ve sabır analılk zor zanaat

Hiç öyle düşünme her seyin bir zamanı var demekki bizim için şuan zamanı değil bugün bende hiç iyi hissetmiyorum bel kasık ağrım var bi an önce regl olayım diye dua edeceğim az kaldı böyle çok bitkin düşüyor vücudum boş da değilim ki iş de var kimseye belli etmeyim diye de zorluyorum

Bu ay aşılamadan olumlu yanıt alan hiç yok nerdeyse ya cidden tüp bebek artık daha mantıklı geliyor daha elle tutulur bir sey gibi geliyor

Canım ne yaptın ne zamandı senin test günün? Birkaç gündür pek aktif olamadım aralarda okuyorum ama kopuğum biraz, geldi ters günün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…