Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eşiyle ilişkileri pamuk ipliği ama çocukla işte bağlanıyorlar sanırım üçüncü rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin huzurlu yuvalar versin ben hamile kalırsam hemen söylemiycem kızlarım siz hariç kimseye bugün yumurtlama günüm dün ikisi de pozitifti bugün piktir dua edin bana da rabbim yine sevinçten ağlatsın
Aminnnn kuzum aminnn içinin saflığı temizliği gibi dualarını da Rabbim öyle kabul etsin 🤎🤎güzel haberlerini bekliyoruz sabırsızlıkla 🙏🙏🙏🙏

Yapma o zaman ya akışına bırak belki öyle olacak 🙏
Olmazsada operasyondan sonra olur Allahın izniyle, çok kişide duydum ameliyat sonrası sağlıklı hamile kalanı 🙂
Bir şey daha sorsam canım, eşinde varikosel çıkmış ya sayıda sıkıtı var mıydı peki?
Eşimin sayıları normaldi ama bende acaba varikosel var mı diye düşünüyorum
Canım hiçbir sıkıntısı yoktu hatta duyunca hemde grade 3 olduğunu şok olduk, sayı normal hız sınırda ama düşük değil morfoloji kötü oval baş sendromu var işte ama operasyon tam çözüm değil diyorlar ondan çok kararsızız tüp bebek düşünüyorum ama operasyondan önce mi sonra mı kafamda deli sorular

Ahhh ben de arafta kaldım sabah tekrar yapicam .Çok sansliyimdir dağ başı tatiline denk geldi 😊 Pazartesiye kadar testi izlerim sanırım ve eğer doğruysa doktorla yapacağım konuşma metnini tasarlarim :))) bu arada ben testinizde çok net pembe görüyorum benim digital hamile demeden önce yaptığım 5 dakikadan biraz sonra pembelesmisti .🥰🙏
Bence hamilesin canım🥰 resmen içim umut doldu. Böyle güzel haberler (hele ki doktorların hiççç olmaz dedikleri kişileri) görünce insan hiçbir şeyin imkansız olmadığını anlıyor. Yarınki testini de merakla bekliyorum. Buraya da atarsın😊inşallaha sağlıcakla devam eder🙏

Canım hiçbir sıkıntısı yoktu hatta duyunca hemde grade 3 olduğunu şok olduk, sayı normal hız sınırda ama düşük değil morfoloji kötü oval baş sendromu var işte ama operasyon tam çözüm değil diyorlar ondan çok kararsızız tüp bebek düşünüyorum ama operasyondan önce mi sonra mı kafamda deli sorular
Canım peki takviye verdi mi? Takviyelerle morfoloji de düzelme oluyormuş birazda olsa galiba.
Valla tüp bebek süreci ağır o yüzden her şeyinizi halledip girişin bence 😕
Aşılama düşünüyordum ama çok olumlu sonuç alan yok galiba 🥲

Ya bu ay ne oluyo böyle herkesin gecikmiş ee peki test yaptın mı varmı güzel haberler :)
En son geçen hafta yapmıştım negatifti. Doktora gittim cumartesi rahim kalınlaşmış bence kanaman başlayacak dedi. Bekliyorum hala başlamasını 😂 cumaya kadar olmazsam yine gidicem

Canım peki takviye verdi mi? Takviyelerle morfoloji de düzelme oluyormuş birazda olsa galiba.
Valla tüp bebek süreci ağır o yüzden her şeyinizi halledip girişin bence 😕
Aşılama düşünüyordum ama çok olumlu sonuç alan yok galiba 🥲
Evet kullanıyor 3. Aya girdik bu aydan sonra değerlere bakılır bi tekrar sanırım. Bizde öyle düşünüyor gibiyiz aşılama süreci bile çok zor bence. Sizde sorun ne tam olarak

Evet kullanıyor 3. Aya girdik bu aydan sonra değerlere bakılır bi tekrar sanırım. Bizde öyle düşünüyor gibiyiz aşılama süreci bile çok zor bence. Sizde sorun ne tam olarak
Ya bizde sorun yok diyorlar. Kimyasal gebelik yaşayıp duruyorum. Ama illaki var bir şey.
Eşimin morfoloji 4 çıktı doktor sıkıntı değil dedi ama bilemiyorum 😕
Kimyasal gebeliklerime çözüm arıyorum, net bir şey de bulamıyorum. 🥲

En son geçen hafta yapmıştım negatifti. Doktora gittim cumartesi rahim kalınlaşmış bence kanaman başlayacak dedi. Bekliyorum hala başlamasını 😂 cumaya kadar olmazsam yine gidicem

Ah canım ya inşallah vardır bebiş yoksa da bi an önce gelir inşallah beklemek çok zor bende 19 gün beklemiştim 🥹🥹🥹

Ya bu ay yumurta takibine başlayacaktım tekrar gelmeyince başlayamadım da 🤦🏻‍♀️ insanın sinirleri bozuluyor bir noktadan sonra 😔
Çok zor oluyo kuzu ya neler çektim bu ay bende , bekle bekle yok gelmiyor..ovulasyona başladım bu ay tekrar ondada hala pik olmadı 🤦🏻‍♀️

Çok zor oluyo kuzu ya neler çektim bu ay bende , bekle bekle yok gelmiyor..ovulasyona başladım bu ay tekrar ondada hala pik olmadı 🤦🏻‍♀️
Bu ay tanıdığım hiç kimse adet olmamış sıcaklardan mı acaba bende 2 ay gecikmeli söktürücüyle oldum şimdi de yumurtlama yok pcos var ama yumurta görünmüyor dedi doktor letrol kullanmıştım sancilarla kalakaldık bu ay 🤦🤦

X