Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar ovulasyon testime bakar mısınız ilk kez yapıyorum. Bugun baya koyu çıktı bu pik mi? Pik ise aksama kadar çatlar mı dün ilişki yasadık eşimle.

Eklentiler

• 1000088750.jpg
    1000088750.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 60
bilmiyorum ki acikcasi ben asprini tedavisiz almaya basladim kendim cunku bir dusugum oldu 10.hafta ultrasonda farkettik kanamam bile gelmemisti sonra ilacla dusurttuk, gecen ay da kimyasal olunca bi almak istedim cogu insan onlem amacli kullaniyor.

Yurtdisindayim bana igne vericeklerini de sanmiyorum durduk yere o yuzden asprinle devam, hamile oldugumu ogrenirsem turkiyede bir doktoru aricam ay sonu da turkiyede olucam o zamana dek eger hersey iyi olursa gorunmeyi dusunuyorum doktora🥺
İnşallah her şey yolunda gider.. Benim de 10 haftalık düşüğüm var kanama olmamıştı ve kalbinin durduğunu öğrenmiştik benzermiş hikayeler. Biz sonra testleri yaptırınca öğrendik pıhtı sorunum olduğunu. Güzel haberler almanızı diliyorum tez zamanda

İnşallah her şey yolunda gider.. Benim de 10 haftalık düşüğüm var kanama olmamıştı ve kalbinin durduğunu öğrenmiştik benzermiş hikayeler. Biz sonra testleri yaptırınca öğrendik pıhtı sorunum olduğunu. Güzel haberler almanızı diliyorum tez zamanda
insallah cok tesekkur diyorum :)

Aldanma 12.gune benimde böyleydi güvendim test verdim 1,20 çıktı
şuan 14.gundeyim adet gecsin diye bekliyorum test yapmiyorum dünde çıktı yine testte
Gerçekten bu testlerden artık illallah ettim ya bak senin kaç gündür silik çıkıyor beta 1.20 ama nasıl bu betaya silik çıkarıyor ayar oluyorum artık her şeye 😕

yuzde2 canım ve varikosel var grade3 seviye. Doktor 3 ay deneyin dedi olmadı operasyon yapalım dedi. Varikosel morfoloji bozukluğu yapıyor
Anladım canım geçmiş olsun, varikosel operasyonu sonrası çok gebe kalan varmış.
Eğer 3 ay boyunca olmazsa hiç üzülme en kötü operasyon sonrası olur inşallah 🙏

X