Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

İnşallah 🙏 sen ne durumdasın canım
Benim kafa karışık candym yaaa
Aşılama günü sayılmıyorsa 10.gundeyim herkes sayma diyor öyle olmaliymis
Bugün saglik ocağında kan verdim 11.gun diye düşünüp cok erken verdim kanı 1,40 çıktı
Pazartesi veya salı önce evde test yapcam sonra kan yapcam sanirim ben yanlış hesaplıyorum
21 temmuz çatlatma iğnesi
23 temmuz aşılama

Bugün saglik ocağında kan verdim 11.gun diye düşünüp cok erken verdim kanı 1,40 çıktı
Pazartesi veya salı önce evde test yapcam sonra kan yapcam sanirim ben yanlış hesaplıyorum
23 temmuz aşılama
Biz tüp bebekte transfer gününü sayıyorduk... 10. günde test veriyorduk ama aşılama yapılan günde sayılır bence ya

23 temmuz aşılama
Aşılama gün sayılmıyor kuzum ertesi günü bir diye sayıyorsun yani daha 10.gün oluyor. Sen erken başladın kan olaylarına bekle biraz. Pazartesi günü yapsan doğru sonucu alırsın. Zaten anca negatife dönmüştür beta şimdi pozitife dönmesini bekliycez inşallah

23 temmuz aşılama
Aşılama gün sayılmıyor kuzum ertesi günü bir diye sayıyorsun yani daha 10.gün oluyor. Sen erken başladın kan olaylarına bekle biraz. Pazartesi günü yapsan doğru sonucu alırsın. Zaten anca negatife dönmüştür beta şimdi pozitife dönmesini bekliycez inşallah
Aynen dönücek ya bence de ama sen de stres yapma rahatla biraz, stres en büyük düşman (dedi stresle şuan başa çıkamayan kız:))

Hiç değil hem de... Millet erkek arkadaşından şak diye hamile kalıyor hem de kaçıncıya biz de uğraş dur....
Dimi ya aldırıyorlar hemen ardından tekrar kalıyorlar mıknatıs var zaar. Bir akrabamızın 4 tane çocuğu var sevişmeye korkuyorum ya hamile kalırsam diye diyor hem spirali var hem kondom kullanıyorlarmış. Bende anca kocamın üstüne atlıyım zaten hamile kalmak için. Bu nedir yaaa

Siz benle takılın 😅😅
Hepinize enerciii asilayayim😅😅

Bu arada alinti yapamadim ne beceriksizim ya
Candym aşılama saymazsam daha erken evet 10.gundeyim test yapmicam diye kendime söz vermistim sozumun eriyimdir 7.gunde teste basladim ahahahahah😅😅😅

Kahveee canimmm tup bebekte transferle sayılıyor onu biliyorum ama catlatma ignesinde gununden sonra sayiliyor asilamada oyleymis ogrendim simdi🙈

X