Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canim ayni durum bende de var göğüsum hassas yumurtlamadan da 1 hafta falan geçmiştir hiç bu kadar uzun sürmezdi hassasligi ve bu sabah kahvalti yaparken çok saçma bi şekilde hem ağladim sonra güldüm ama neye ağladığımi da bilmiyorum sebepsiz yere ağladığm aklima gelince tekrar gülüyorum su kesilmiş diye ağlıyorum falan garip bişeydi hayırlara gelsin ya😅 daha çok erken olduğu için umutlanmak istemiyorum da aslında bilemedim yani 😅
Ay aynısı geçen gün bendede oldu bir anda ağlamaya başladım 😂😂😂 valla benim işler karışık ama inşallah senin bebiştendir 🌸

Kızlar ben çok tuhaf bir şey yaşadım. Bütün hamilelik belirtilerim vardı ama ihtimal vermiyordum. Öylesine bir test yaptım prodoctor erken gebelik ile. İlk 5 dk çıkmadı sonra 1 saat sonra kontrol ettiğimde çift çizgi gördüm ama tabiki kuruma çizgisi diye dikkate almadım. Sabah ilk idrarla bir daha yaptım ve 3 dk sonra silik de olsa 2. Çizgi çıktı. Hemen kan vermeye gittim. Hamile değilken 0.2 çıkan beta değeri 2 çıktı ve doktor hamile değilsin dedi. Gecesine de adet oldum. Böyle bir şey yaşayan var mı?.

Eklentiler

• IMG_20240801_080543.jpg
    IMG_20240801_080543.jpg
    210,4 KB · Görüntüleme: 80
Offf yumurtlama günüm dündü ve biz 4 gün değerlendirdik nasıl geçecek zaman en erken 12 günde falan çıkıyor çünkü 🙃

Aşılama 9.gun,benim mutlaka catlatma ignesi oldugumda 7 veya 8.gun negatife dönerdi bugün 9.gündeyim kan versem cok erken biliyorum sabah yine tekrarlasam mi?
9.gunde öğrenen cok kişi olduğu için sormak istedim 🥺

İlk düşüğümde çatlatma ignesiyle 11.gunde öğrenmiştim beta degerim 8 idi.
Benimde çatlatma iğnesi 9. Gün kızlar en olun normalde kamera dışında daha net ve koyu ne dersiniz ?

Eklentiler

• IMG_4191.jpeg
    IMG_4191.jpeg
    69,2 KB · Görüntüleme: 61
Aynen canım ya kesinlikle öyle.. bak tamamlayıcı yaptırdım malesef daha yok gebelik mecbur yeniletcem., yenilenmese bile geçtim tüm maaşımı vermeye yeter ki sağlıkla alayım kucağıma
Bende de var kaç senedir, bu sene martta doğum paketi eklettim Hsg çekilicem çatlatma iğnesi vurulucam tutar İzmir de doğumlar çok pahalanmış diye. Gebelik yok maalesef doğum teminatı eklettiğimle kaldım

X