Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet varmış çok defa karşıma çıktı sağlam doktorların açıklamaları. İşte burada geçen yıl gittiğim bi doktorun ayağa kalkma en az yarım saat yat işte ayağını havaya dik dediğinde gerçekten idrar yolu yanmasından tutun rahim ağzı yanmasına kadar her şeyi yaşadım. Sağlaması bizzat yapılmıştır ilgilenenlere tavsiyedir hahahhaha şey kamu spotu gibi oldu

Birde şey dediler ilişki sonrasında şeyimizi Soğuk su ile yıkarsak spermler olur gebelik olmaz oha dedim ya yıkanmaya gelene kadar zaten olur ki bebe
Şeyimizi yıkamak derken, oraya harici su tutmak oranın ph dengesini bozar florasını bozar ama. Taktik verip bu işi instada paraya dökmüş bi hesap çıktı geçen sene vajinal duş yaptırıyoruz diye iyice milletin üreme hayatını mahvedecekler

Ayy geçmiş olsun Nasıl doktorlar var inanamıyorum yaa. Bu dediği tüp bebek transferinden sonra ok geçerli ama hoca konuları karıştırdı galiba

Sadece su ile yıkamayı öneriyorlar, genital bölge temizleyiciler, hijyenik mendiller, sabun bile sürmeyin diyorlar, sadece su

Sadece su ile yıkamayı öneriyorlar, genital bölge temizleyiciler, hijyenik mendiller, sabun bile sürmeyin diyorlar, sadece su
Suyla olanı da bacağını ayırıp direkt içine tutmak değil, geçen gece rahim ağzına birisi sülük yapıştırırım demiş konu başlığı açmış da yorumları okudukça yarıldım gülmekten

Ay o başlığı bende görmüştüm ciddi ciddi insanlar yaptırıyor böyle şeyler ya bende bir kere hem sırt ağrılarım hemde adet olamıyorum diye hacamat yaptırmıştım yapan kadında demişti şöyle faydalı böyle faydalı hiç hissetmiyorsun diye bir daha yaptırmadım hacamat o kadına. Akıl dışı uygulamalar gerçekten ya

Ben de hacamat yaptırdım ama kronik yorgunluğum için biraz vücut direncini düzelsin vs diye. Çünkü ağır metallere senelerdir maruz kalıyoruz. Temizlenmeden de dışarıdan aldığımız her türlü vitamin ve takviye bir işe yaramıyor yani benim bedenim de bu durum böyle. O yüzden bir kere yaptırdım ikincisi için çağıracaktı adam o çağırmadı bende seslenmedim düğünümüz vardı vs. Malum izler hemen toparlamıyo. Sonra kaldı gitti günlük hayat temposundan. Bel fıtığımda var benim akupunktur gibi iğneler yaptırdım çoğu aldığım ağrı kesicilerden kat be kat fazlası fayda gördüm.

Hacamattan bende çok memnun kaldım. İlk uygulamada bile ağrılarımı azalttı çok iyi geldi. Ben devamda edecektim ama kadın sülük ile ilgili şeyler söyleyip birde ısrarcı olunca soğudum kadından sonrada başka birini aramadım

Bahsettiğin durum bütün hacamatçılarda var herhalde bana yapan da öyleydi biliyo musun, daha çok faydası var vs ırt zırt ee tamam olabilir ama sürüngenli hayvana karşı antipatim var hele bazılarını karşımda canlı görsem iki gram olan aklımı da kaybederim. Tolere edebileceğim bişey deği. O yüzden ne kadar ısrarcı olsalar da kararım nettir AA bak şimdi düştü aklıma belki benim kabul etmeyeceğime emin olduğu için arıcam diyip bidaha aramadı hacamatçı

Ben yapmıyorum onu her duyduğunuzu denemeyin. Bazen işe yarar bazen pişman eder

Ben yapmıyorum onu her duyduğunuzu denemeyin. Bazen işe yarar bazen pişman eder
Sayfa vajinal duş ile gebe kalmanı kolaylaştırıyormuş geçen gece rahim ağzına sülük koyduğunu yazan başlıkta ki gibi hesap et artık akıl işi değil. Yapanın aklından şüphe ederim açıkcası

Hayır birde kadın bana şey dedi ben bi kaç kişiye haberi olmadan yaptım hiç hissetmediler bile uygulama bitince söyledim falan filan. Belki yararlıdır belki değildir bilmem ama sülük işi çok tehlikeli. Başkalarından alıp bize takmadığı ne malum. Ayrıca dediğin gibi benimde tolere edebileceğim bir şey değil. Muhtemelen ondan dolayı aramadı. Benimkide hiç arayıp ne yaptın ne zaman yapalım vs diye sormadı zaten

Arkadaşlar bu ay olmadı , reglden sonra ovulasyon testi ile takip etmek istiyorum. Önerdiğiniz ovulasyon testi var mıdır ?

Günaydın kızlar
malesef bende regli oldum içimde bir umut vardı ama bu sabah bitti
inşallah bu ay alırız güzel haberler
bende hacamat denicem kasık ve bel bölgelerine
bakalım belki vesile olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…