Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Gecikmem olmustu aslında adet olucam dıye bekledım oncesınde testlerın hepsı negatıf cıkmıstı gecıkmenın 10. Günü yaptım hafıf cift cızgı cıktı kan verdım oyle anladım
Peki ilk kac betayla öğrendiniz? Ve adet belirtileriniz var miydi kasik ağrısı vs ?

Merhabalar boş gebelik yaşayan hanımlar size sorum olacaktı. bende aralıkta boş gebelikten kürtaj oldum 3 ay korundum 3 aydır korunmuyorum ama gebe kalmadım. Sizde ekstra bi rahatsızlık var mı sigara falan kullanıyor musunuz ben de haşimato var sebebi o mu ki

Yaa geçmiş olsun canım önemli bir şey değildir inşallah. Yaşadığımız her kötü olayın ardında muhakkak güzellikler de vardır inanıyorum hepimiz mis kokulularımıza kavuşacaz
Genetigim vs temiz sadece kan sulandirici ile eger pozitif olursa kadin doğum ve kalp damar ile ilerleme olacak
Hepimizin duasi Allah'ım kimsenin kucagini bos birakmasin

Kızlarr sizce durum nedir? LH testlerine devam edeyim mi?

Bu arada 24 Temmuz'da da LH kandaki değerim 12,68 çıkmış

Kızlar femara 2. denemedeyim. dün gittim doktora en büyük 16 mm, iki tane de 14 mm vardı. Doktor 3 gün sonra gel çatlatma iğnesi verelim dedi. ama bugün akşam üstü kendiliğinden çatladığını düşünüyorum, çünkü baya çatlama akıntım oldu eminim çatladı yani. yarın doktora gidip kesin öğrenicem ama dün 16ydı bugün 17 mi yoksa 18 mi oldu da çatladı hiçbir fikrim yok. 17 iken çatlamış olsa tutma ihtimali yine de yüksek olur mu bilginiz var mı

Coook tesekur ederimm canmm

Tamamen hiç bebek beklememekten geçiyor galiba bunun yolu
Aynen valla o işi yaparken bile anın tadını çıkarmak gerekiyor. Ben zaten aklım doluyken yapamıyorum kendimi kasıyorum benim adam da oyun dışı kalıyor valla. Ondan dolayı görev gibi düşünüp stres olmamak lazım stres yumurta kalitesini etkiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…