Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Güzel bir anı olmuş ben ne yapacağım bilmiyorum ben bildiğin başka şehirdeki annemin evine geldim onlara demedim bir şey ama yani 3. Gündür ayrıyız

Tebrik ederimm ❤ albi markasını daha önce başka topiklerde de konuşmuştuk, yapan kimseyi üzmedi hayırlı uğurlu olsun inşallah

Tebrik ederim canım bata kaç gün var? kan ver istersen baya koyu çıkmış

Böyle bir sonucun yalnış olma ihtimali yok inşallah sağlıcakla devam eder canım

Bugün bat günüm 5 gün önce erken gebelik testi yapmıştım çıkmamıştı bugün kaset yaptım sabah böyle çıktı
5 gün önceye göre çok iyi canım rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin kan ver teste göre yüksek çıkacaktır muhtemelen

Eşinlede problem ne bilmiyorum ama küçük bi sorunsa süprizini hazırlayıp gidersin çok güzel olur

Teşekkür ederim bu konuyu açarak bana çok yardımcı oldun. Buraya gelip yorumları okumasam kendimi burda ifade edemesem çok yalnız hissedecektim. Allah razı olsun. Hep yüzünü güldürsün
Yaa canım benim hepimiz birbirimize destek için burdayız hepimizin tek arzusu var. İnşallah sende eşinle olan sorunlarını çözüp, bu güzel haberin tadını doyasıya çıkarırsın. Gerçektende U dönüşünün tam zamanı

evet güzel duygular bunlar bi tedavi uyguladınız mı yoksa kendiliğinden mi geldi bebiş
Tedavi uygulamadık 3 yıldır korunuyorduk ama hap iğne vs. Bir şey kullanmadım harici olarak korunduk. Benim için izin tarihleri vs önemli olduğu için ne zaman denemeye başlayacağımız belliydi 3 ay öncesinden ocean mummy diye takviyeye başladım (folik asit vs) ve her ay övülasyon testlerini kuralına uygun uyguladım yumurtlama günlerimi bildim bu da denemeye başladığımız 3. Ay ama zamanlama manidar oldu işte ya da ben hormonlardan dolayı cozuttum bilmiyorum.

Bugün bat günüm battan beş gün öncesi değil (ben de yanlış anlıyor olabilirim) teşekkür ederim sürpriz fikirlerine açığım

Bugün bat günüm battan beş gün öncesi değil (ben de yanlış anlıyor olabilirim) teşekkür ederim sürpriz fikirlerine açığım
Yanlış okumuşum kusura bakma çok iyi o zaman tam net ben burdayım diyo annesi

İstersen bi kutu hazırlayabilirsin içinde bi zıbın ve patikle :)

Yanlış okumuşum kusura bakma çok iyi o zaman tam net ben burdayım diyo annesi

İstersen bi kutu hazırlayabilirsin içinde bi zıbın ve patikle :)
Beni çok ağlattığı için ağladığını görmek istiyorum zıbınlar çok tatlı olduğu için bu işi başarırlar gibi geldi teşekkür ederim. Hep dualarımda bu gruptakiler olacak. İlk defa bir foruma yazdım. Benim için çok özelsiniz yazmadığım zamanlarda da sizin hikayelerinizi okudum. Çok sevdim sizleri

sağlıkla ilerlesin canım darısı bizlere olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…