Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Öyle valla ben daha hiç ömrümde ovü testi kullanmadım biliyo musun, zaten doktora gitmek klomen kullanmak yumurta gelişinde ovitrelle vurulmak saat saymak inan 2 kere denedim çok robot geliyo hatta beni gülme alıyor o sırada baya espriler hava da dönüyo bizde romantik mi asla değil hahahhhha

Çok doğru valla, ilk gebeliğim oluşurken o birleşmede ikimiz de doruklardaydık, kafamızda bebek sahibi olmak istemek bile yoktu, yani olsa da olur olmasa da şeklinde bi alıştaydıl, yani ben ilk defa o kadar doruk yaşadım ve o birliktelikten bir gebelik oluştu eminim yani o birliktelikten olduğuna eminim. Sonrasında o gebelik erken doğum ile sonuçlandı kaybettik. Sonra bende rezevr yetmezliği olduğunu öğrendik, öğrendikten sonra kafada hep o olduğu için bir daha asla o şekildedir öyle bir birliktelik yaşayamadık, olmadı. Şimdi ovulasyon takip ederken de çift çizgi görsem bile içimden gelmiyor eşim de öyle diyor görevmiş gibi nasıl olucak diyor, bişiy diyemiyorum çünkü aynı şeyi hissediyorum.

Ben de hiç yumurtama kanaması yaşamadım ama adetten 15 gün önce lekelenmem oluyor şuan. İlk defa yaşadığım bir durum. Yerleşme kanamasının bu kadar erken olma ihtimali var mı bilmiyorum
Seninki yumurtlama kanamasıdır canım

Bende kullanmadım valla. Bide şey var ya yok ayağını dik altına yastık koy yok bilmem ne pozisyonunda yap jimnastikçi olacaz sonunda

Eskiyide özlersin öyle bacım. En güzeli imkanınız varsa bir kaç gün uzaklaşmak herşeyden kafa dinlemek. Ya da sadece bosverip birbirinize odaklanmak ve anın tadını çıkarmak ama çok zor valla ama imkansız değil bacım. İlla gelecek ama stres bizi hasta ederken nasıl gelsin annesi. Stres = sigara valla ikisi de yavaş yavaş yiyip bitiyor insanı

Yumurta seçeceği spermin karakterini önceden biliyormuş. Yani önceden yumurtaya kodlanmış bu özellikler. Yumurta da spermi bu kodlara göre seciyormus bir yerde okumuştum. İlginç değil mi biz uğraşırken yumurtamız zaten seçimini yapmış oluyormuş.

Valla bence insan vücudu hatta kadın vücudu ile ilgili her şey çok ilginç

Valla bence insan vücudu ile ilgili her şey hatta kadın vücudu ile ilgili her şey çok ilginç

Bende kullanmadım valla. Bide şey var ya yok ayağını dik altına yastık koy yok bilmem ne pozisyonunda yap jimnastikçi olacaz sonunda
Ay onu bana ciddi ciddi özelden bi doktor söyledi. Yumurtlama takibi yapılıyodu o zaman. Neyse yaptım allahımmm enfeksiyon oldum. Normalde ilişkiden sonra lavaboya cıkan kadın enfeksiyondan korunurmuş benimde gelir. Dr öle kalkma yat ayağını dik deyince yaptım da olmadı zaten gene tutmadı

Aa gerçekten öyle bir şey mi varmış, ilişkiden sonra tuvalete gidince enfeksiyondan mı korunuyormuşuz? Yani gerçekten bilimsel mantıklı ni açıklaması var mı? Ben ilişkiden sonra genelde giderim ama bunu bilmiyordum

Anaaa ben ondan mı sık sık enfeksiyon kapıyorum iyi ki bırakmışım yapmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…