Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canım rabbim sabır versin çok yenisin daha acısı geçmiyo hep orda kalıyo.. ama yeri geliyo bazen gülüyorsun , gülsende hep aklında ağlasan da aklında… hoşgeldin sende aramıza 🥹🙏🙏🙏
Maalesef öyle gülüyorum eğlenmeye çalışıyorum ama yaşadığım acıyı ben biliyorum. Birde özellikle sormuyorlar mı sen nasıl oldun diye kalabalık ortamlarda. Ya iyiyim işte sormayın artık diyesim geliyor bağıra bağıra ama sessizce iyiyim deyip gecistiriyorum.

Merhaba güzel anne adaylari size birsey danışmak istiyorum bilgisi olan yardimci olursa cok sevinirim. Adettin 19.20 gunlerinde kasigimda agri vardi ve ovulasyon testi yaptim ve muhtemelen 2. Yumurtlamayi gördüm birinicsini adetin 11.gunu hissettim ağrıyla ama catladimi catlamadimi sonuc olarak bilgim yok sonra ben bunu adetin 19-20-21-22 gunlerinde yaptim bu şekilde çıktı adetim normalde dün olmam gerekiyordu 30. Gün olurum ama olmadim. Bugun kaset test yaptim gebelik için negatif çıktı. Şimdi SİZCE ben bu son yumurtlamaya göre mi adet tarihim olacak benim yani ilk testi 17 temmuzda yaptim 20 temmuzdakinde siliklesme var hafif.sekilde bu tarihleri mi baz almam gerekir

Eklentiler

• 20240720_174108.jpg
    20240720_174108.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 25
Benim yarın şanslı 🍀 günüm soğan kürünü de 7 güne tamamlayamadım :) kendimi dinliyorum ilk defa yumurtlamayi bilebilir miyim acaba diye. Bugün ilişki oldu 4 gün üst üste olması sıkıntı olur mu acaba. Bugün birde çamaşırimda 2 3 kere akıntı geldi sümüksüyü bekliyorum. Başım ağrıyor kasıklarımda da adet sancısı var. Hiç takıp etmedim kendimi uygulamaya güvenerek. Yumurtluyor muyum bilmiyorum. Birde sabah mi akşam mi yapmamız lazım kızlar @ParlayanGece
Uygulamalara pekde güvenme yanıltıcı olabiliyor. Kendini dinle yumurtluyor olabilirsin. Soğan kürünü sabah akşam günde iki kere her defasında taze olarak yapıyorsun canım

Ben 27 ocakta doğum yaptım 28 Ocak benim doğum günüm 29 ocakta oğlum öldü ve 3 gün sonrasında gorumcemin düğünü vardı iptal etmek istediler izin vermedim damat dedi düğün istemiyorum yengem de gelirse yaparım dedi yoksa yapmıyorlar di Allah yukarda valla çok düşünceliler . Düğünü de yaptık bende gittim düğüne köşede oturdum kalkmadim
İşte böyle iptal edilmese bile nezaket için erteleyebiliriz istiyorsan diye sormaları gerekti

Maalesef öyle gülüyorum eğlenmeye çalışıyorum ama yaşadığım acıyı ben biliyorum. Birde özellikle sormuyorlar mı sen nasıl oldun diye kalabalık ortamlarda. Ya iyiyim işte sormayın artık diyesim geliyor bağıra bağıra ama sessizce iyiyim deyip gecistiriyorum.

İnsanlar çok acımasız canım bi yaran var zaten saygı duymaları gerekirken daha çok kanatırlar . Susma biri bişi diyince tersle geç sen yaşıyorsun sen üzlüyorsum bide seni üzmelerine izin verme. Biri bişi diyince susturuyorum ben zaten bi acım var bi de dengesiz insanlarla uğraşamam

İnsanlar çok acımasız canım bi yaran var zaten saygı duymaları gerekirken daha çok kanatırlar . Susma biri bişi diyince tersle geç sen yaşıyorsun sen üzlüyorsum bide seni üzmelerine izin verme. Biri bişi diyince susturuyorum ben zaten bi acım var bi de dengesiz insanlarla uğraşamam
Bende öyle uğraşamam zaten. Eşim konusunda çok şanslıyım daha ben ağzımı açmadan gereken kişiye gereken cevabı veriyor benim konuşmama gerek kalmıyor.

Merhaba güzel anne adaylari size birsey danışmak istiyorum bilgisi olan yardimci olursa cok sevinirim. Adettin 19.20 gunlerinde kasigimda agri vardi ve ovulasyon testi yaptim ve muhtemelen 2. Yumurtlamayi gördüm birinicsini adetin 11.gunu hissettim ağrıyla ama catladimi catlamadimi sonuc olarak bilgim yok sonra ben bunu adetin 19-20-21-22 gunlerinde yaptim bu şekilde çıktı adetim normalde dün olmam gerekiyordu 30. Gün olurum ama olmadim. Bugun kaset test yaptim gebelik için negatif çıktı. Şimdi SİZCE ben bu son yumurtlamaya göre mi adet tarihim olacak benim yani ilk testi 17 temmuzda yaptim 20 temmuzdakinde siliklesme var hafif.sekilde bu tarihleri mi baz almam gerekir
Kizllarr kimsenin bilgisi yokmuu

Uygulamalara pekde güvenme yanıltıcı olabiliyor. Kendini dinle yumurtluyor olabilirsin. Soğan kürünü sabah akşam günde iki kere her defasında taze olarak yapıyorsun canım
Kendimi de bu zamana kadar hiç dinlemedim. İlk gebeliğim de de uygulamaya güvendim. Kendimi dinledim mi aşırı dinliyorum sürekli dinliyorum aman kafaya takmamak en iyisi sanırım

X