Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bence yap ben iki gün kala yaptım millet on gün kala başlıyor nasıl dayandın adetlerin düzenliyse yap varsa çıkar yoksa önümüze bakarız inşallah
Yani adetlerim düzenli oluyor genelde. 30 günde bir oluyorum normalde. Geçen ay bir 3 gün gecikmeli oldu o da kurban bayramına denk gelmişti eşimin memleketindeydik hava değişiminden oldu sanırım. Geçen ay ümitlenmiştim 3 gün gecikince o yüzden bu ay kendimi tutmaya çalışıyorum. Sen şimdi hamile misin

Belirti olarak kendimi dinlemek istemesem de bir kaç belirtim var. Çok sevdiğim çilek reçelini yerken durduk yere öğürdüm. Ama sadece öğürüme kusma değil. Ara ara tansiyonum düşüyor gibi oluyor. Ankarada yaşıyorum hava o kadar da sıcak değil ki ben sıcağı seven bir insanım ona rağmen ateş basıyor. Bir de batıma üç gün kala belirli aralıklarla sağlı sollu kasık ağrım oldu tek taraflı. Hatta dedim kesin adet olurum diğer güne. Ama o gün ağrıdı. Bir daha da ara ara batma şeklinde oldu. İlk hamileliğim olacak nasip olursa. 1 senelik evliyiz

Canım benim bebeğimin kalbi durdu bir kaybım var iki üç ay korunduk şimdi tekrar istiyoruz nasipse bende lekelenme yaşadım baktım hep yerleşme yazmışlar test yaptım negatif tabi ama sen test yap bi şey kaybetmezsin buradaki çoğunluk hep regden önce başlar test yapmaya

Yapıcam inşallah yarın kendimde cesaret bulabilirsem. Teşekkür ederim

Elbette çıkar yap bence

Yaparsın ya merak etme ben kendimi şok kasıyorum yapmamak için ama kendimizi üzmemeliyiz
Evet evet kesinlikle rahat olmamız gerekiyor. Aslında böyle konularda biraz cahil olmak gerekiyor. Eskiler bir şey bilmeden kendilerindeki belirtileri hissetmeden bizleri dünyaya getirmişler ama teknoloji çağı işte tenimize rüzgar esse internete yazıyoruuz hatta geçen teyzemle konuştum kuzenime 3 aylıkken hamileliğini öğrendiğini söyledi
Hiç farketmemiş o zamana kadar
İnşallah meleğimize kavuşuruz tez zamanda bizde olmuyorsa vardır bir hayır

Cahillik mutluluktur özellikle bu konuda ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…