Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

ya biz bu ay neden böyle olduk , bende gece eve geç geldik dışardan sarımtrak tam kahve değil ama kahveyede yakın biraz arada bi renk akıntım olmuş , sonra yorgunluktan uyudum sabah hiçbir şey yoktu anlam veremedim

eğer hareket ettikçe batan kasık ağrısı çatlama ise bat bugün veya yarın (buna tam emin olamıyorum) uygulamaya göre 28 i bakalım

bugün döngünün 26. günü

Canım canım seni de burda görmek güzel inşallah en kısa zamanda güzel haberi alacaksın bi kaç aya içime öyle doğdu
İnşallah canım benimm ne güzel söyledinn Hepimiz alalım o güzel haberi hayırlısıyla tez zamanda inşallah

Ben de benzer bir soru soracağım bana da yardım eder misiniz yumurtlama günlerini değerlendirdik ve kasığımda hafif bir ağrı var. Son ilişkinin üzerinden 6 gün geçti ve sabah eşim tuvalette kanlı peçete olduğunu sifonu çektiğini söyledi. Ondan önce ben tuvalete girdim ve uyku sersemiydim dikkat etmedim. Yerleşme kanaması dikkat etmezsek gözden kaçacak bir şey mi? Bugün hiç çamaşırımda renk değişikliği gözlemlemedim

Evet bazen sadece peçeteye gelebiliyor. Bazen de çamaşıra o an damlıyor

Herkese merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır buradaki konuşmaları okuyorum ve kendimde burada yazdığınız belirtileri okuyorum. Benim sat 21 haziran ve bat 21 temmuz. 4 gün geçti hala gelen giden yok. İdrar testi yapsam testte çıkar mı acaba?

Kızlar selam uygulamaya göre bat 28 temmuz
Dün sarı bir kez gelen bugünde şuan kahverengiye dönen akıntım oldu

mart ayında kürtaj olduğum için herşeye pimrikli bi insan oldum
Kürtajdan sonra normal midir sizce ama daha önceki aylar böyle olmamıştım
Normalde reglim böyle sürünerek gelmezdi
Kasık ağrımda fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…